Nakupte výrobky svých oblíbených značek a získejte peníze zpět!

Nakupte výrobky svých oblíbených značek a získejte peníze zpět!

Nakupte produkty svých oblíbených značek a my vás za to odměníme! Získejte až 3-krát 100 Kč zpět při nákupu výrobků P&G. Při nákupu výrobků vašich oblíbených značek v minimální hodnotě 499 Kč pak můžete získat 100 Kč zpět – a to až 3-krát v průběhu trvání akce. Váš nákup vás tak odmění!

Nakupte výrobky svých oblíbených značek a získejte peníze zpět!

NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY

  1. Cashback CZ 2022 - Icon 11. NAKUP produkty

  2. Cashback CZ 2022 - Icon 22. NAHRAJ účtenku

  3. Cashback CZ 2022 - Icon 33. ZÍSKEJ peníze zpět

Nahráním účtenky potvrzujete, že jste si přečetli a souhlasíte s podmínkami programu vrácení peněz.

Akce platí od 1. 10. do 30. 11. 2022 na výrobky značek z portfolia společnosti P&G kromě P&G Professional, P&G Personal Health Care a Braun.

Číslo účtu zadávejte v mezinárodním formátu IBAN. Svůj IBAN zpravidla najdete ve svém Internetbankingu nebo jej můžete vypočítat pomocí kalkulátoru na webu České národní banky.

Brands

1. Jeden doklad o nákupu lze použít pouze jednou.

2. Uživatel musí provést příslušný nákup splňující podmínky těchto pravidel v období od 1.10. do 30.11.2022 a zaslat kopii účtenky či faktury před datem ukončení programu vrácení části platby.

3. Funkce pro zaslání a nascanování dokladu o nákupu budu dostupná od 11. října 2022. Nahrát účtenku můžete od 4. října 2022

4. Pro schválení dokladu o nákupu je nezbytné, aby byly na scanu viditelné a čitelné tyto informace: datum nákupu, název nebo logo prodejce, identifikovatelný název zakoupené značky/produktu a jednotková cena produktu.

5. Schvalovací proces dokladu o nákupu nesmí přesáhnou dobu 5 pracovních dnů. Odesláním doplňujících údajů potvrzujících autentičnost dokladu o nákupu začíná běžet 5denní lhůta pro ověření znovu.

6. Peníze budou odeslány do 30 pracovních dnů od úspěšného odeslání žádosti o CashBack se správně zadaným číslem bankovního účtu. Pokud je nutné další ověření žádosti způsobem stanoveným v pravidlech, rozumí se okamžikem správného podání žádosti o platbu okamžik pozitivního ověření žádosti organizátory.

7. Posledním dnem pro poskytnutí IBAN kódu a vyplacení žádosti o vrácení části platby je 12. prosinec 2022.

Objevte Značky P&G