25%* Z NÁKUPU ZPĚT

NAKUPTE VÝROBKY SVÝCH OBLÍBENÝCH ZNAČEK A ZÍSKEJTE PENÍZE ZPĚT!

Nakupte produkty svých oblíbených značek a my vás za to odměníme! Získejte při nákupu výrobků P&G 25 % zpět na účet až do výše 200 Kč. Váš nákup vás tak odmění!

Získej 25% zpět až do výse 200 Kč

JAK ZÍSKAT PENÍZE ZPĚT?

  1. Cashback CZ 2023 - Icon 11. NAKUP produkty

  2. Cashback CZ 2023 - Icon 22. NAHRAJ účtenku

  3. Cashback CZ 2023 - Icon 33. ZADEJTE ÚDAJE O ÚČTU IBAN BANK A PROVEĎTE SMS OVĚŘENÍ

  4. Cashback CZ 2023 - Icon 44. ZÍSKEJ peníze zpět

Číslo účtu zadávejte v mezinárodním formátu IBAN. Svůj IBAN zpravidla najdete ve svém Internetbankingu nebo jej můžete vypočítat pomocí kalkulátoru na webu České národní banky.

Nahráním účtenky potvrzujete, že jste si přečetli a souhlasíte s podmínkami programu vrácení peněz.

Akce platí od 1. 3. do 30. 4 2023 na výrobky značek z portfolia společnosti P&G kromě P&G Professional, P&G Personal Health Care a Braun.

NAHRÁT ÚČTENKU

Brands

1.Jeden doklad o nákupu lze použít pouze jednou.

2.Každý uživatel se může do program vracení peněz zapojit jen jednou.

3.Uživatel musí provést příslušný nákup splňující podmínky pravidel programu v období od 1.3. do 30.4.2023 a zaslat kopii účtenky či faktury před datem ukončení programu vrácení části platby.

4.Pro schválení dokladu o nákupu je nezbytné, aby byly na scanu viditelné a čitelné tyto informace: datum nákupu, název nebo logo prodejce, identifikovatelný název zakoupené značky/produktu a jednotková cena produktu.

5.Schvalovací proces dokladu o nákupu nesmí přesáhnou dobu 5 pracovních dnů. Odesláním doplňujících údajů potvrzujících autentičnost dokladu o nákupu začíná běžet 5denní lhůta pro ověření znovu.

6.Peníze budou odeslány do 30 pracovních dnů od úspěšného odeslání žádosti o CashBack se správně zadaným číslem bankovního účtu. Pokud je nutné další ověření žádosti způsobem stanoveným v pravidlech, rozumí se okamžikem správného podání žádosti o platbu okamžik pozitivního ověření žádosti organizátory.

7.Posledním dnem pro poskytnutí IBAN kódu a vyplacení žádosti o vrácení části platby je 30. dubna 2023.

Objevte Značky P&G