P&G CASHBACK JE ZPĚT!

Kupte v období trvání akce v jakémkoliv obchodě v České republice či online produkty P&G, uschovejte a zaregistrujte si doklad o nákupu a získejte až 800 Kč zpět *.

Abyste získali až 800 Kč zpět, musíte provést tři různé nákupy a při každém nákupu využít jinou úroveň cashbacku. Jeden uživatel může získat cashback z každé úrovně pouze jednou. Úrovně cashbacku nelze kombinovat v jednom nákupu.

Při nákupu Always Platinum můžete získat také 25 % z ceny výrobku zpět. Se stejným dokladem se ale nemůžete zúčastnit obou akcí.

KLIKNĚTE A ZÍSKEJTE SVŮJ CASHBACK

JAK ZÍSKÁTE PENÍZE ZPĚT?

  1. Cashback CZ 2324 Icon 1 NAKUPTE VÝROBKY: Od 1. 3. do 31. 5. nakupte v jakémkoliv obchodě v České republice výrobky značek P&G zahrnuté do akce.

  2. Cashback CZ 2324 Icon 1 ZAREGISTRUJTE SE: Zaregistrujte se na www.mujsvet-pg.cz, klikněte na banner výše a nahrajte platnou účtenku.

  3. Cashback CZ 2324 Icon 3 VYČKEJTE NA POTVRZENÍ: Vyčkejte, než obdržíte na Vámi registrovaný e-mail potvrzení, že byla Vaše účtenka akceptována.

  4. Cashback CZ 2324 Icon 4 ZAŽÁDEJTE O VRÁCENÍ PENĚZ: Prostřednictvím odkazu, který od nás ve stejném e-mailu obdržíte, si zažádejte o vyplacení peněz zpět.

  5. Cashback CZ 2324 Icon 5 ZÍSKEJTE PENÍZE ZPĚT: Pak už stačí vyplnit jméno, příjmení a číslo bankovního účtu. Skrze SMS potvrďte, že se jedná skutečně o Vás a máte hotovo.

Číslo účtu zadávejte v mezinárodním formátu IBAN. Svůj IBAN zpravidla najdete ve svém Internetbankingu nebo jej můžete vypočítat pomocí kalkulátoru na webu České národní banky.

AKCE PLATÍ NA NÁSLEDUJÍCÍ ZNAČKY

Cashback CZ 2324 banner image

DŮLEŽITÉ INFORMACE

Na účtence musí být jasně viditelné následující informace

*Akce se vztahuje na vybrané značky zakoupené v období od 1. 03. do 31. 05. 2024 nebo do vyčerpání limitu pro vrácení peněz. Abyste získali 800 Kč zpět, musíte provést tři různé nákupy a při každém nákupu využít jinou úroveň cashbacku. Jeden uživatel může získat cashback z každé úrovně pouze jednou. Úrovně cashbacku nelze kombinovat v jednom nákupu. Pořadatelem akce je společnost Procter & Gamble Czech Republic s.r.o. Program vrácení peněz realizuje společnost Justsnap GmbH. Více info na www.mujsvet-pg.cz.

Kompletní pravidla akce ZDE.

Objevte Značky P&G