Vyhrajte výlet do Francie a přičichnite k vůni dálek i vy!

Vyhrajte výlet do Francie a přičichnite k vůni dálek i vy!

Vzpomínky jsou jako vůně, které zůstávají v našich myslích ještě dlouho poté, co moment uplynul. Mají moc přenést nás zpět v čase a místě, evokovat emoce a pocity, které jsme si mysleli, že jsou dávno zapomenuty. Takovou silou je vůně, a zejména vůně aviváže Lenor.

Pozveme vás, abyste nás provedli příběhem své nejdražší vzpomínky, která je pevně spojena s vůní Lenor. Nechte se přenést zpět do té chvíle, abyste mohli vdechnout tu vůni, která evokuje tak silné emoce a vzpomínky. Byla to vzpomínka z dětství, vůně čerstvého prádla na letním dni? Nebo to byla vůně Lenor, která vás doprovázela při zvláštní příležitosti, nebo okamžiku, na který tak rádi vzpomínáte.

Popište nám vůni Lenor, která je pro vás nejvýjimečnější, a kontext, ve kterém jste ji zažili. Byla to sladkost květin, svěžest právě vypraných prostěradel, nebo teplé letní větry? Nechte vůni ovládnout vaši mysl a srdce, a nechte emoce a vzpomínky, které vyvolává, proudit na stránku.

lenor fragrant memories cz KV

Zúčastněte se soutěže a vyhrajte úžasnej výlet v hodnote 89 000 kč a vytvořte si nezapomenutelné vzpomínky.

Jak se zoučastnit?

  1. Zaregistrujte se pomocou formuláře.1. Zaregistrujte se pomocou formuláře.

  2. Sdílejte s námi svou oblíbenou vzpomínku spojenou s vůní Lenor a emoce, které v srdci evokuje.2. Sdílejte s námi svou oblíbenou vzpomínku spojenou s vůní Lenor a emoce, které v srdci evokuje.

  3. Vyhrajte výlet do Francie a zažijte její dech beroucí krásu a kulturu.3. Vyhrajte výlet do Francie a zažijte její dech beroucí krásu a kulturu.

Nepropásněte tuto příležitost objevit krásy Francie a být okouzleni magií vůně. Zúčastněte se nyní a připravte se na cestu života!

Objevte Značky P&G