Gillette MOVEMBER contest

NAKUP GILLETTE, PODPOŘ ZDRAVÍ MUŽŮ A VYHRAJ JEDNU Z 111 CEN!

1x poukaz - 20 000 Kč do Decathlonu

10x poukaz - 2 000 Kč do Decathlonu

100x poukaz - 500 Kč do Decathlonu

Gillette MOVEMBER contest

Nejčastější dotazy

  1. Icon 1 Nakup od 1. října do 30. listopadu Gillette systémový strojek nebo náhladní hlavice

  2. Icon 1 Nahraj účtenku od 2. listopadu do 30. listopadu*

  3. Icon 3 Dostaň šanci vyhrát poukaz na sportovní výbavu

Společnost Gillette, jako oficiální partner akce Movember poskytující výrobky na holení, je hrdá na to, že může rozšířit své dlouholeté partnerství s touto přední mužskou charitativní organizací a pomoci tak zvýšit povědomí o charitě Movember a podpořit konkrétní projekty této organizace, které pomáhají mužům žít šťastnější, zdravější a delší život.

Organizace Movember, založená v Austrálii v roce 2003, je přední mužské charitativní hnutí, jehož cílem je podpora duševního zdraví mužů a prevence sebevražd, rakoviny prostaty a varlat. Každý rok v listopadu charitativní hnutí Movember vyzývá k zaregistrování a účasti na akci Movember tím, že si muž nechá narůst knír, ujde za měsíc 60 km a uspořádá nějakou akci nebo prožije nějaké dobrodružství.

Po celý říjen bude společnost Gillette vyzývat muže v České republice, aby se před 1. listopadem oholili a připravili se tak na pěstování kníru. Společnost Gillette dále vyzývá muže, aby během charitativní akce Movember šli příkladem a začali se svým okolím navazovat rozhovory o otázkách duševního zdraví mužů.

Takže, pánové, chopte se své příležitosti a pomozte zlepšit zdraví mužů. #SpravnyMOment

Jak se připojit k akci

31. října se důkladně oholte, začněte si pěstovat a celý listopad si nechte upravovat svůj knírek a využívejte této příležitosti k navazování rozhovorů o duševním zdraví, rakovině prostaty a rakovině varlat.

Nahráním účtenky potvrzujete přečtení a akceptaci Pravidel a Podmínek Movember kampaně.

*Soutěž je platná od 1.10.22 do 30.11.2022 na produkty Gillette nakoupené na území České republiky v souladu s podmínkami určenými v pravidlech soutěže.

Objevte Značky P&G