Jak dávkovat kapsle Ariel All-in-1

3 minuty čtení

Obsah

Dostaňte ze svých kapslí Ariel All-in-1 to nejlepší! Pomůže vám k tomu náš návod k použití a dávkování.

Kapsle Ariel All-in-1 nabízí jediné řešení vaší potřeby praní. Poskytuje vám vysoce koncentrovaný, silný prací prostředek určený k čištění, odstraňování skvrn a rozjasnění vašich šatů. To vše v jediné kapsli.

Jako jednoduché řešení All-in-1 jsou prací kapsle Ariel vybaveny inovativním designem s vice díly, který udržuje všechny ingredience stabilní a oddělené, dokud nejsou aktivovány ve vaší pračce.

Protože Ariel kapsle na praní jsou před odměřeny, není třeba už nic odměřovat ani vylévat prací prášek do pračky. Vše, co musíte udělat, je umístit mycí kapsli na zadní nebo spodní části bubnu, než přidáte oblečení do pračky.

Jak používat kapsle Ariel

Jednou z hlavních výhod kapslí Ariel All-in-1je jejich snadné použití. To vám celkově usnadní zvládnout správné základy praní.

Dosáhněte skvělých výsledků praní s našimi tipy, jak používat kapsle Ariel All-in-1:

1. Připravte dávku prádla 2. Vyjměte mycí kapsli z krabice 3. Při manipulaci s mycími kapslemi se ujistěte, že máte suché ruce 4. Před vložením prádla do pračky vložte nejprve mycí kapsli dozadu do bubnu. 5. Počet kapslí závisí na objemu, jeho znečištění a tvrdosti vody (viz náš dávkovací průvodce níže) 6. Vložte prádlo do pračky na kapsli 7. Vyberte příslušný prací cyklus na základě štítků oblečení 8. Po použití uzavřete krabici s kapslemi a pro bezpečnost ji uchovávejte mimo dosah dětí

Na rozdíl od tekutého pracího prostředku Ariel nelze kapsle Ariel All-in-1 použít k ručnímu praní oblečení.

Jak prát v pračce s kapslemi Ariel

Protože se všechny objemy praní liší, je důležité používat správné množství tekutin na základě velikosti náplně, míry nečistot, a někdy i velikosti bubnu a tvrdosti vody.

  • Použijte jednu mycí kapsli Ariel All-in-1 PODS pro malé až střední dávky prádla pro velikosti bubnů 4-5 kg

  • Pro bubny s kapacitou nad 6 kg použijte dvě kapsle

  • Zkontrolujte pokyny na balení kapslí Ariel All-in-1. Ujistěte se, že jste mycí kapsli umístili na dno nebo na zadní stranu bubnu, a ne do dávkovače pracího prostředku

  • Stejně jako každý domácí prací prostředek uchovávejte bezpečně a uchovávejte mimo dosah dětí

Jak skladovat kapsle Ariel All-in-1

Z bezpečnostního hlediska není mnoho věcí, které jsou důležitější než správné skladování vašich pracích kapslí. Prádelna je sama o sobě nebezpečným místem, se všemi chemikáliemi a stroji ležícími kolem, ale barevné kapsle jsou pro děti obzvláště nebezpečné. Abyste je udrželi v bezpečí, je zde několik věcí, které můžete udělat:

1. Nainstalujte dětské zábrany nebo umístěte na dveře dětský zámek 2. Prací prostředky uchovávejte mimo dosah dětí a udržujte je zamčené, nenechávejte je na pračce 3. Nepřendávejte kapsle do jiných obalů, které se podobají těm na skladování potravin 4. Zacházejte s kapslemi suchýma rukama, abyste zabránili rozpuštění filmu před použitím 5. Uchovávejte kapsle v původním obalu a po každém použití se ujistěte, že je zcela uzavřen

Jak odstranit zbytky čisticího prostředku

Pokud si po ukončení cyklu všimnete jakýchkoli zbytků kapsle na praní, znamená to, že se kapsle nemohla v bubnu pračky správně rozpustit. Nebojte se, existuje řešení. Zbytky čisticího prostředku lze snadno odstranit opláchnutím oblečení teplou vodou nebo (v nejhorším případě) provedením dalšího cyklu.