Kapsle Ariel All⁠⁠-⁠⁠in⁠⁠-⁠⁠1 Extra Clean Power

Ariel, značka doporučovaná výrobci Whirlpool, Electrolux, Candy a Beko, představuje Ariel All-in-1 PODS +Extra Clean Power, kapsle s tekutým pracím prostředkem, nejlepší All-in-1 PODS od značky Ariel. Obsahují další červenou komůrku pro extra odstraňování skvrn a extra hygienu (ve srovnání s Ariel All-in-1 PODS Mountain Spring). Díky recyklovatelnému kartonovému balení ECOCLIC nyní kapsle na praní Ariel navíc pomáhají snižovat množství plastů. Obsahuje pouze maximálně 5 % plastu a je navrženo tak, aby kapsle bezpečně uchovalo. Kapsle na praní Ariel jsou navrženy pro praní při nižších teplotách, s unikátními technologiemi jako Cool Clean technology. Po kontaktu s vodou se obal kapslí rozpustí a uvolní účinné látky, které odstraňují skvrny. Z kapslí Ariel proto tyto kapsle All-in-1 PODS +Extra Clean Power vyperou vůbec nejdůkladněji a nejúčinněji. Varování: Tento výrobek může být škodlivý a způsobit vážná zranění. Kapsle s tekutým pracím prostředkem Ariel All-in-1 PODS uchovávejte mimo dosah dětí. Další informace najdete na keepcapsfromkids.eu.

 1. Perou

 2. Odstraňují skvrny

 3. Rozjasňují

 4. Svěží vůně

 5. Účinné při 20 °C s

EXTRA SÍLOU PRO ODSTRAŇOVÁNÍ SKVRN

 • Výjimečné čisticí účinky v jedné kapsli na praní

 • Oblečení zanechávají bezvadně čisté, nejlepší od Arielu proti odolným skvrnám

 • Získáte skvělé výsledky i v náročných podmínkách

 • Vynikající čisticí účinky i při praní na 20 °C

 • Snadné použití: není nutné odměřovat a nalévat

Výjimečné čisticí účinky v jedné malé kapsli. Kapsle na praní prádla Ariel Allin1 Pods + OXI mají unikátní vícekomorový design, který udrží složky stabilně oddělené do doby, než se namočí, což zaručuje super koncentrované čisticí účinky. Inovační obal kapslí na praní Ariel se zcela rozpouští v kontaktu s vodou a uvolňuje účinné látky, které si poradí s celou škálou různých skvrn – je to nejlepší tekutý prací prostředek od Arielu s tím správným dávkováním.

Před vložením špinavého prádla pračky umístěte kapsli na praní na dno bubnu.

 • Jedna kapsle se používá při praní v měkké až střední vodě, při lehkém až středním znečištění

 • Dvě kapsle se používají při tvrdé vodě a silném znečištění prádla

Abyste zabránili rozpuštění kapsle před použitím, měli byste vždy balení kapslí dovírat a manipulovat s kapslemi se suchými rukama.

Podobný produkt

Nejnovější články