Aussie

Aussie

A jako Aussie. Zkrácený výraz pro Austrálii, a zároveň místo, kde tato značka vznikla a inspirace, která z této země pramenní. Právě v Austrálii také vznikl náš ikonický produkt – tříminutová hloubková vyživující péče pro vaše vlasy. Proto jsme hrdí na kořeny značky Aussie.

Aussie

Aussie

Austrálie. Země moře, surfování, slunce a dobrodružství. Také nejsušší kontinent na Zemi a domov pro nejrozmanitější a nejsilnější rostliny, kterým se daří navzdory drsným podmínkám. Od roku 1979 jsme tyto rostliny plnili do lahví společně s naší jedinečnou výživnou směsí, abychom i pro vaše vlasy vytvořili takový malý zázrak.

I když víte, že můžeme udělat zázraky na vašich vlasech - i naše planeta potřebuje podporu. Ta obrovská masa skal, vody a života, která nám poskytuje, tolik skvělých ingrediencí pro život. A právě proto se zaměřujeme na udržitelnost.

Abychom se postarali o místo, které nazýváme domovem, je zde několik věcí, ke kterým se chceme zavázat:

  • Výrobky, které vznikly bez týrání zvířat. Milujeme klokany i koaly, a proto nechceme testovat na žádném zvířeti. Náš sortiment je plný vlasových produktů , které vznikly bez krutosti a jsou certifikované společností PETA.

  • Udržitelnost životního prostředí. Pokud je to možné, používáme tradiční domácí zemědělské postupy a ruční sklizeň - je to ten nejlepší způsob pěstování. Podporujeme také zemědělství bez pesticidů.

  • Zelenější výrobní metody. Krásné vlasy by neměly být zátěží pro planetu, takže se snažíme, aby naše výroba byla zelenější. Některé rostliny nám kompenzují spotřebu elektřiny nákupem obnovitelné větrné energie.

  • Naše lahve plné zázraků. Jsou recyklovatelné a každá béžová láhev obsahuje 25 % recyklovaného plastu. Tak pokračujte v cyklu a recyklujte!

  • Účinnost vody. Plaveme v ní, surfujeme, myjeme vlasy - bez ní bychom se neobešli - snažíme se proto být co nejefektivnější a vytváříme i produkty bez nutnosti mít vodu - jako je náš suchý šampon, který lze použít jako sprchový gel i na cestách. I vy můžete přiložit ruku k dílu, stačí zkrátit mycí proces a nebo vypnout vodu během aplikace přípravku. Počítá se každá kapka.

Z australské divočiny do vaší koupelny ... Skvělé vlasy, žádné starosti. To je Aussie.

Naše produktové řady

Související Články

Objevte Značky P&G