Aktivní složení šamponu a kondicionéru

3 minuty čtení

Obsah

Chcete pro své vlasy ten nejlepší šampon a kondicionér, který má všechny dobré věci, které potřebujete, a to bez kompromisů? Bez obav! Všechny naše produkty jsou vyráběny z australských rostlinných výtažků pocházejících z udržitelných zdrojů naší domovské země.

Aussie je zkratka pro Austrálii. Právě tady se naše značka zrodila. Jsme hrdí na to, že zrovna v zemi požehnané sluncem. Austrálie je totiž země surfování a hladkých pláží, s rozsáhlým terénem, a zároveň místo s nejcennějším vlasovým tajemstvím. Právě to jsme bezpečně zamknuli do produktů Aussie.

Prozkoumali jedny z nejsušších míst Austrálie, abychom našli zázračné ingredience a smíchali je s našimi super obnovujícími přípravky. A výsledek? Neutěšené kadeře jsme přivedli zpět z hlubin zoufalství bez ohledu na to, s jakými problémy se potýkaly.

Co je tedy v šamponech a kondicionérech, díky kterým jsou vaše vlasy tak úžasné? Podívejme se na to.

Co je v šamponu

Ať už máte citlivou pokožku nebo prostě jen chcete vědět, jaké složky jsou vhodné pro vaše vlasy, nebojte se. Tuhle tvrdou yakku – po australsku „práci“ – jsme udělali za vás.

Náš sortiment zahrnuje výrobky, které neobsahují paraben, silikon ani barviva. Takže vše je přesně tak, jak to máte rádi.

Tady jsou některé z domácích surovin, které najdete v každé láhvi Aussie (vyrobené z 25% recyklovaného plastu).

Každodenní mytí

Šampon Aussie s eukalyptem je kouzelníkem na každodenní mytí. Náš Mega Shampoo je báječná směs dvou různých druhů extraktů z eukalyptu, které jsme pojmenovali po Blue Mountains (Modré hory) poblíž Sydney. Proč? Protože Blue Mountains jsou doslova pokryty eukalyptovým lesem. Voní téměř stejně dobře jako vypadají vaše vlasy. Téměř…

Mdlé a unavené vlasy

Pokud chcete mít vlasy, které září ve dne i v noci, zkuste náš Miracle Shine Shampoo s plážovou jahodou. Ta se pěstuje se v Queenslandu, kterému se přezdívá „sluneční zář“. Potřebujeme říct víc?

Suché vlasy

Olej z australských makadamových ořechů, pěstovaných v Bundabergu v Queenslandu, najdete v našem zázračném šamponu Miracle Moist Shampoo, který je ideální pro suché vlasy, které potřebují dodat vláhu. Macadamia je bohatá na oleje a v Austrálii se používá už po staletí. Díky neohroženému průzkumníkovi z 19. století se tento zázrak dostal do celého světa.

Barvené vlasy

Náš Colour Shampoo s divokou pouštní broskví je nabitý ovocnou vůní. Jeho šťavnatá receptura přispívá záchraně barevných vlasů, takže odstíny zůstávají jasné a lesklé.

Jemné a rovné

Dodejte objem svým jemným a rovným vlasům pomocí našeho šamponu Aussie Volume Shampoo, který je plný australské švestky Kakadu. Švestka Kakadu je pěstována malým rodinným podnikem v severní Austrálii a je ručně sklízena domorodými komunitami.

Co je v kondicionéru

Stejně jako náš sortiment šamponů obsahují i všechny kondicionéry Aussie autentické australské ingredience pocházející přímo z mateřské půdy.

Hrdinou v sortimentu je náš 3 Minute Miracle Deep Treatments, který opraví poškozené kadeře – uhodli jste – do tří minut. Rippa! (po australsku „skvělé“).

Pokud vaše vlasy vysílají signály SOS, zkuste náš super opravující 3 Minute Miracle Macadamia Nut Oil. Vaše vlasy zůstanou měkké, lesklé a plné života. S 0 % parabenů, 0 % barviv a plných dobrých věcí.

Stačí je nanést t na čisté a mokré vlasy a nechat působit 1 až 3 minuty (v závislosti na tom, jak hodně z vlasů vaše vlasy potřebují). Opláchněte a máte hotovo!