Lepidla na zubní protézy a ústní péče

3 minuty čtení

Obsah

Chraňte svá ústa

Na rozdíl od mnoha jiných adheziv na zubní protézy poskytuje naše zubní lepidlo extra silnou fixaci po celý den. To znamená, že můžete žvýkat rychleji a přirozeněji, a máte tak jistotu, že si budete moci užívat každodenních společenských situací, aniž byste museli přemýšlet o svých protézách. Ale to není všechno, co naše lepidlo na zubní protézy umí.

Jak protézy ovlivňují zdraví ústní dutiny? Když nosíte zubní náhrady, existují v ústech místa, do kterých se sliny již nemohou dostat, což vás činí zranitelnějšími vůči běžným zdravotním problémům v ústech. Fixační lepidlo na zubní náhrady pomáhá chránit ústa před částečkami potravin, špatným dechem a podrážděním způsobeným mikro pohyby. Podívejte se na tyto animace a zjistěte, jak je speciálně vytvořené lepidlo na zubní protézy Fixodent, které chrání ústa před těmito riziky.

Jak protézy ovlivňují zdraví úst a jako mohou lepicí krémy na zubní náhrady pomoci?

Bez lepidla na zubní protézy – zachycené částice potravin Když nosíte protézy, částice jídla se mohou zachytit v ústech tam, kde už sliny nedosáhnou. Nejenže je to bolestivé, ale částice se mohou rozkládat a způsobit zápach z úst. V důsledku toho si můžete myslet, že je lepší se danému jídlu vyhnout nebo že je vaše ústní hygiena nedostatečná. Pomocí lepidla na zubní protézy Blend-a-dent Complete lze těmto obavám snadno předejít.

S lepidlem Blend-a-dent – anti-infiltrační bariéra Na rozdíl od jiných lepidel má Blend-a-dent Plus ultratenkou trysku, která usnadňuje nanášení lepidla na souvislou linii bez mezer. To vytváří nepřerušovanou bariéru, která je mnohem účinnější proti zadržování potravinových částic na těchto těžko přístupných místech.

Bez lepidla na zubní protézy – špatný dech Vaše protézy mohou někdy bránit slinám v aplikaci jejich přirozeného antibakteriálního účinku. Výsledkem je, že bakterie se mohou šířit snadněji, což způsobuje páchnoucí dech.

S lepidlem Blend-a-dent – ochrana proti bakteriím Je klinicky prokázáno, že lepidlo na chrup Blend-a-dent Plus redukuje bakterie, které způsobují špatný dech, aniž by narušilo přirozenou rovnováhu v ústech. To znamená, že se vaše ústa budou cítit svěžejší a čistší, a vy v kruhu svých přátel a rodiny sebevědomější.

Bez lepidla na zubní protézy – mikro pohyby Sliny v ústech fungují i jako lubrikant. Pokud nosíte umělý chrup, může se stát, že sliny některé části v ústech nezvlhčí, náhrada nepřilne a pak způsobí sotva znatelné pohyby, které odírají vaše dásně a způsobují bolest a podráždění.

S lepidlem Blend-a-dent – komfort v ústech Lepidla Blend-a-dent fungují jako polštář mezi jemnou tkání dásní a tvrdým povrchem vašich protéz, takže podráždění a bolestivé skvrny jsou minulostí.

Jak sliny schrání zdraví vlastních zubů?

Sliny jsou důležitou součástí zdravého těla. Mají přirozené ochranné účinky, aby vaše ústa byla čistá a dobře zvlhčená.