Braun FaceSpa Pro 912

Braun FaceSpa Pro je první zařízení na světě 3v1 pro epilaci obličeje, čištění a tónování pleti. Nástavec epilátoru odstraňuje jemně chloupky na obličeji s kořínky pro dlouhotrvající efekt hladké pokožky. Jemný kartáček pro čištění obličeje šetrně odstraňuje nečistoty z citlivé pokožky. Mikrovibrační hlava aplikuje sérum nebo krém pro požadované tónování pleti*. Aplikujte krém nebo sérum přímo na hlavu MicroVibration FaceSpa Pro. Přístroj jemně vibruje, což umožňuje lepší aplikaci vašeho produktu péče o pleť. Můžete také použít tónovací hlavu na místa pod očima a kolem očí ve vypnutém stavu pro jemný pocit ochlazení. Denně používejte jemný kartáček na čištění obličeje, abyste před aplikací make-upu vyčistili a připravili pleť a odstranili make-up večer před spaním. Navádějte kartáček jemným tlakem a kruhovými pohyby na T-zóně, tvářích a bradě. Klouzavým pohybem navádějte epilátor proti směru růstu chloupků. Není třeba tlačit příliš silně, 10 mikroskopických otvorů zachytí i ty nejjemnější chloupky. Tato prémiová edice je k dostání s elegantním pouzdrem, do kterého se vejdou všechny různé hlavy zařízení a kartáčky.

(comment: make the following disclaimer in smaller font): *Lepší aplikace přípravku pro péči o pokožku oproti ruční aplikaci.

  • Mikrovibrační tónovací hlava pro aplikaci krémů a sér

  • Šetrný kartáček pro jemné čištění citlivé pleti pro odstranění make-upu, mastnoty a dalších nečistot

  • 10 mikrootvorů epilační hlavice zachytí chloupky délky 0,5 mm

  • Obličejový epilátor s 200 pohyby za sekundu je rychlejší než klasická pinzeta

  • 100% voděodolný (Wet&Dry)

Braun FaceSpa Pro je první zařízení na světě 3v1 pro epilaci obličeje, čištění a tónování pleti. Nástavec epilátoru odstraňuje jemně chloupky na obličeji s kořínky pro dlouhotrvající efekt hladké pokožky. Jemný kartáček pro čištění obličeje šetrně odstraňuje nečistoty z citlivé pokožky. Mikrovibrační hlava aplikuje sérum nebo krém pro požadované tónování pleti*. Aplikujte krém nebo sérum přímo na hlavu MicroVibration FaceSpa Pro. Přístroj jemně vibruje, což umožňuje lepší aplikaci vašeho produktu péče o pleť. Můžete také použít tónovací hlavu na místa pod očima a kolem očí ve vypnutém stavu pro jemný pocit ochlazení. Denně používejte jemný kartáček na čištění obličeje, abyste před aplikací make-upu vyčistili a připravili pleť a odstranili make-up večer před spaním. Navádějte kartáček jemným tlakem a kruhovými pohyby na T-zóně, tvářích a bradě. Klouzavým pohybem navádějte epilátor proti směru růstu chloupků. Není třeba tlačit příliš silně, 10 mikroskopických otvorů zachytí i ty nejjemnější chloupky. Tato prémiová edice je k dostání s elegantním pouzdrem, do kterého se vejdou všechny různé hlavy zařízení a kartáčky. (comment: make the following disclaimer in smaller font): *Lepší aplikace přípravku pro péči o pokožku oproti ruční aplikaci.

Ujistěte se, že je baterie zařízení dostatečně nabitá. Pokožka pleti musí být před použitím obličejového epilátoru čistá. Nasaďte na zařízení epilační hlavici dle návodu. Zapněte zařízení. Na výběr máte ze dvou různých směrů otáčení epilační hlavice. Přiložte jemně hlavici k oblasti, kterou chcete zbavit nechtěných chloupků a jemně přejíždějte proti směru růstu chloupků. Po procesu epilace je vhodné na ošetřované místo aplikovat hydratační pleťový krém. Vždy se řiďte přiloženým uživatelským návodem.

Podobný produkt

Nejnovější články