Braun Silk⁠-⁠expert Pro 5 PL5137 IPL na odstraňování chloupků

Braun Silk-expert Pro 5 je nejbezpečnější, nejrychlejší a nejúčinnější IPL pro trvalé snižování počtu chloupků během pouhých 4 týdnů.* Odstín pokožky se na různých částech těla liší, proto je IPL značky Braun vybaveno technologií SensoAdapt™. Snímá odstín pokožky 80x za sekundu a přizpůsobí intenzitu záblesku odstínu pokožky pro účinné a zároveň šetrné ošetření. Obě nohy si zvládnete ošetřit za méně jak 5 minut při nejnižší úrovni energie. Silk-expert Pro 5 je 2x rychlejší než předchozí generace Silk-Expert 5. V balení zároveň najdete i přesnou hlavu, kterou využijete při ošetření obličeje a menších partií jako je oblast bikin nebo podpaží. Ošetření si můžete přizpůsobit vašim potřebám. Na výběr máte ze 3 různých režimů ošetření - normální, šetrný a extra šetrný režim. Zařízení IPL je vybaveno lampou, která má garantovanou životnost 400 000 záblesků. Můžete si tak být jisti tím, že vám vaše nové IPL vydrží dlouho ... opravdu dlouho. Braun Silk-expert Pro 5 je klinicky otestován a je bezpečný pro pokožku. Řekněte dost dodatečným nákladům spojených s návštěvou kosmetických salonů a nákupem voskových pásků a zbavte se dlouhodobě nechtěných chloupků se zařízením Braun Silk-expert Pro.

(comment: make the following disclaimer in smaller font): *Odhad je založen na údajích získaných při ošetřování dolní části nohou, podpaží a oblasti bikin podle plánovaného rozvrhu ošetření. Výsledky se mohou u jednotlivých osob lišit. Účinnost založená na kombinaci velikosti okénka, rychlosti a energie. Bezpečnostní technologie sdílená se Cyden.

  • Senzor odstínu pokožky SensoAdapt™ pro efektivní a šetrné ošetření

  • 3 komfortní režimy - normální, šetrný a extra šetrný

  • Ošetření dolní části nohou během 5 minut

  • Životnost lampy 400 000 záblesků

  • Přesná hlava pro ošetření obličeje, oblasti bikin nebo podpaží

  • Klinicky ověřeno

  • Gillette Venus Extra Smooth Swirl pro hladké oholení pokožky před ošetřením

  • Prémiové kosmetické pouzdro

  • Mobilní aplikace pro sledování průběhu ošetření

Braun Silk-expert Pro 5 je nejbezpečnější, nejrychlejší a nejúčinnější IPL pro trvalé snižování počtu chloupků během pouhých 4 týdnů.* Odstín pokožky se na různých částech těla liší, proto je IPL značky Braun vybaveno technologií SensoAdapt™. Snímá odstín pokožky 80x za sekundu a přizpůsobí intenzitu záblesku odstínu pokožky pro účinné a zároveň šetrné ošetření. Obě nohy si zvládnete ošetřit za méně jak 5 minut při nejnižší úrovni energie. Silk-expert Pro 5 je 2x rychlejší než předchozí generace Silk-Expert 5. V balení zároveň najdete i přesnou hlavu, kterou využijete při ošetření obličeje a menších partií jako je oblast bikin nebo podpaží. Ošetření si můžete přizpůsobit vašim potřebám. Na výběr máte ze 3 různých režimů ošetření - normální, šetrný a extra šetrný režim. Zařízení IPL je vybaveno lampou, která má garantovanou životnost 400 000 záblesků. Můžete si tak být jisti tím, že vám vaše nové IPL vydrží dlouho ... opravdu dlouho. Braun Silk-expert Pro 5 je klinicky otestován a je bezpečný pro pokožku. Řekněte dost dodatečným nákladům spojených s návštěvou kosmetických salonů a nákupem voskových pásků a zbavte se dlouhodobě nechtěných chloupků se zařízením Braun Silk-expert Pro. (comment: make the following disclaimer in smaller font): *Odhad je založen na údajích získaných při ošetřování dolní části nohou, podpaží a oblasti bikin podle plánovaného rozvrhu ošetření. Výsledky se mohou u jednotlivých osob lišit. Účinnost založená na kombinaci velikosti okénka, rychlosti a energie. Bezpečnostní technologie sdílená se Cyden.

Pokožku nejdříve hladce oholte pomocí přiloženého holicího strojku Gillette Venus Extra Smooth Swirl. Zařízení zapojte do elektrické sítě. Zvolte si jeden ze tří komfortních režimů pro ošetření pleti. Přiložte zařízení k pokožce a stiskněte tlačítko pro ošetření. Tlačítko ošetření můžete stále držet a zařízení bude pracovat v klouzavém režimu. Klouzavý režim vydává záblesky v řadě za sebou. Pro přesně ošetření stačí zařízení přiložit k pokožce a pouze jednou stisknout tlačítko ošetření. Pokud zařízení nebude v plném kontaktu s pokožkou, nebo odstín pokožky nebude odpovídat vhodnému odstínu pokožky, zařízení pro vaši maximální bezpečnost nevydá světelný paprsek. Použití zařízení Braun Silk-expert Pro je snadné, rychlé a efektivní. Vždy se řiďte přiloženým uživatelským návodem.

Podobný produkt

Nejnovější články