Elektrický holicí strojek Braun Series 9 9365cc

Braun Series 9 je nejúčinnější elektrický holicí strojek na světě.* 5 holicích prvků zachytí jedním tahem větší množství vousů pro bezchybné oholení. Tento planžetový holicí strojek vám zajistí šetrné a zároveň hladké oholení. Bez kompromisu. Tento elektrický holicí strojek díky sonické technologii hladce klouže po pokožce a je vhodný pro suché i mokré holení. Nyní se můžete holit déle (60 minut) a využít o 20 % více baterie než s předchozí generací řady Series 9. Pro čištění elektrického holicího strojku využijete čisticí a dobíjecí stanici, která snadno a rychle strojek hygienicky vyčistí, promaže, vysuší a zanechá příjemnou osvěžující vůni. Všechny holicí strojky Series 9 byly vyrobeny v Německu prvotřídními řemeslnými postupy.

<sup>*Testováno na třídenním strništi vs. prémiové produkty ve stejné kategorii.</sup>

  • 5 synchronizovaných holicích prvků pro dokonalé oholení

  • Sonická technologie pro šetrné a bezchybné oholení

  • AutoSense technologie pro konstantní výkon během holení

  • Výsuvný zastřihovač na dlouhé vousy a pro úpravu kotlet a knírů

  • Čisticí a dobíjecí stanice pro snadnou a rychlou údržbu holicího strojku

  • 100% vodotěsný pro holení na sucho, na mokro, s pěnou, nebo gelem

  • Výkonná Li-Ion baterie - 1 hodina nabíjení pro 60 minut provozu

Braun Series 9 je nejúčinnější elektrický holicí strojek na světě.* 5 holicích prvků zachytí jedním tahem větší množství vousů pro bezchybné oholení. Tento planžetový holicí strojek vám zajistí šetrné a zároveň hladké oholení. Bez kompromisu. Tento elektrický holicí strojek díky sonické technologii hladce klouže po pokožce a je vhodný pro suché i mokré holení. Nyní se můžete holit déle (60 minut) a využít o 20 % více baterie než s předchozí generací řady Series 9. Pro čištění elektrického holicího strojku využijete čisticí a dobíjecí stanici, která snadno a rychle strojek hygienicky vyčistí, promaže, vysuší a zanechá příjemnou osvěžující vůni. Všechny holicí strojky Series 9 byly vyrobeny v Německu prvotřídními řemeslnými postupy. (comment: make the following disclaimer in smaller font): * Testováno na třídenním strništi vs. prémiové produkty ve stejné kategorii.

Ujistěte se, že je baterie holicího strojku dostatečně nabitá. Holit se můžete jak na sucho, na mokro, tak i s pěnou či gelem. Zapněte holicí strojek a jemnými dlouhými tahy s ním klouzejte po pokožce. Jakmile dokončíte proces holení, vypněte zařízení. Holicí strojek můžete snadno vyčistit pod tekoucí vodou, nebo ho vložit do čisticí a dobíjecí stanice, která se sama postará o celý proces čištění.

Podobný produkt

Nejnovější články