Jak se zbavit lupů

3 minuty čtení

Obsah

Jak se zbavit lupů

Prozkoumejte naše tipy a rady, jak se zbavit lupů. Poradíme vám od výběru nejlepšího šamponu až po dokonalý režim mytí vlasů.

Nejlepší způsob, jak se zbavit lupů, je použití šamponu proti lupům, o kterém bylo prokázáno, že působí proti šupinám, svědění, zarudnutí a suché pokožce hlavy.

K tomu potřebujete správnou účinnou látkou, jakou je pyrithion zinečnatý, který najdete ve všech šamponech Head & Shoulders proti lupům.

Pomáhá na řešení hlavní příčiny – mikrobu Malassezia globosa – který je přítomen na pokožce hlavy každého. Tím, že řeší zdroj problému, přerušuje cyklus tvorby lupů, než jen léčí příznaky. Ostatně jako jiné šampony.

Šli jsme ale ještě dále. Do šamponu jsme přidali také druhou sloučeninu zinku – uhličitan zinečnatý. Pomáhá lépe bojovat s lupy zvlhčováním pokožky hlavy, a zároveň chrání a stabilizuje pyrithion zinečnatý pro jeho maximální účinnost.

4 kroky, jak se zbavit lupů

  1. Vyberte si účinný šampon proti lupům Na trhu je spousta šamponů proti lupům, ale nejsou úplně stejné. Abyste se efektivně zbavili lupů, potřebujete účinnou látku s prokázanou účinností. To je místo, kam se dostáváme – všechny naše šampony obsahují pyrithion zinečnatý, nejvíce vyzkoušenou, prověřenou a nejdůvěryhodnější účinnou látku proti lupům.

  2. Vyberte si tu správnou variantu šamponu Dále se musíte rozhodnout pro správnou variantu v závislosti na typu vlasů, pokožce hlavy nebo dokonce vůni, kterou chcete. Vyvinuli jsme celou řadu, takže ať už potřebujete léčit suchou pokožku hlavy, zbavit se svědění nebo chcete měkké hedvábné vlasy, stačí sáhnout po správném Head & Shoulders. V řadě najdete také šampony speciálně určené pro citlivou vlasovou pokožku, které pomáhají dosáhnout silnějších a zdravějších vlasů.

  3. Šampon proti lupům používejte pravidelně Toto je klíčový krok. Zatímco jedno mytí pomůže zbavit se viditelných vloček, pro udržení lupů na uzdě musíte používat šampon pokaždé, když si myjte vlasy. Pokud se vrátíte zpět na běžný šampon, umyjte si tím vlastně aktivní složky na pokožce hlavy, čímž bude váš šampon proti lupům méně účinný.

  4. Používejte i kondicionér proti lupům Pokud používáte kondicionér, ujistěte se, že je navržen tak, aby doplňoval váš šampon proti lupům. Mnoho běžných kondicionérů může smýt přísady bojující proti lupům ve vašem šamponu. Proto jsme také vyvinuli kondicionéry Head & Shoulders, které doplňují aktivní šampon, takže neustále pracuje na tom, aby vás udržel bez vloček v hlavě.

A je to! Dejte lupům sbohem s produkty Head & Shoulders.