Jak lze ověřit, zda oblečení voní díky pracím perličkám Lenor

Obsah

Není nic horšího, než pocit, když sáhnete do skříně pro Váš čerstvě vypraný svetr a zjistíte, že ztratil svěžest a vůni, kterou máte tak rádi. Díky posilovači vůně Lenor In-Wash Scent Boosters již nikdy víc nezažijete zklamání z toho, že Vaše vyprané oblečení postrádá potřebnou vůni! Odhalte způsob jak zkontrolovat, zda Vaše oblečení příjemně vonělo a zároveň jak udržet svěží vůni dlouho po jeho vyprání.

Jak lze ověřit, zda oblečení po vyprání svěže vonělo díky pracím perličkám

Nezávisle na to, co nazýváte pracími kapslemi, perlami, nebo vonnými přípravky, prací perličky Lenor nestanovují alternativu pro Váš stávající prací prostředek, či jiný tekutý přípravek pro praní tkanin, nýbrž se hodí jako vhodný doplněk, který Vám pomůže prodloužit svěžest Vašeho oblečení až do 12 týdnů *. Prací perličky Lenor přes určitou dobu rozšiřují svěží vůni a tím zaručují Vašemu oblečení dlouhotrvající svěžest *. Používání pracích perliček Lenor je zcela jednoduché: vysypte menší množství přípravku (nebo i větší, v závislosti na intenzitě vůně jaké chcete dosáhnout) do víčka a následně vhoďte posilovač vůně do prázdného bubnu pračky těsně před vložením oblečení. Poté proveďte veškeré činnosti spojené s klasickým praním. Ověřte si v našem průvodci krok za krokem jak používat posilovač vůně Lenor. Pro více informací klikněte na odkaz: Jak používat.

Chcete pocítit větší intenzitu vůní, jaké máte rádi? Díky naším expertům z oblasti parfumerie si můžete vybrat Vaši oblíbenou vůni z celé řady našich výrobků. Přejete si, aby Vaše vyprané oblečení vonělo jarními květy, pačulí, nebo bílým cedrem, v tom případě můžete sáhnout po naší kolekci jarního probuzení – Spring Awekening, určenou pro celý prací cyklus! Začínáme od pracích kapslí Bold 3-in-1 PODS včetně tekutého pracího přípravku pro změkčování tkanin Lenor doplněním posilovače vůně a vonnými ubrousky Lenor.

Zjistěte, jak dosáhnout maximální koncentrace vůně a ponořit se do světa svěžesti.

Jaké prací perličky Lenor nabízí vůni, kterou budete milovat?

Prací perličky Lenor obohacují Vaše oblečení o Vaši oblíbenou vůni, která se udržuje až do doby dalšího praní*. Vědecké opodstatnění takového působení spočívá v tom, že perličky Lenor obsahují parfémové bublinky, které se následně absorbují do Vašeho oblečení, čímž zaručí přetrvávající svěžest. Bezpečné pro používání pro všechny barevné kombinace a typy tkanin, jak i rovněž ideální pro všechny vodní podmínky. Tyto inovativní posilovače vůně stanovují ideální doplněk pro Váš oblíbený prací prostředek. Zaručeně dodává Vašemu oblečení dlouhotrvající svěžest* dokonce i samostatně bez nutnosti použití klasických pracích prostředků. Pro zvětšení intenzity vůně, kterou máte rádi, používejte prací perličky Lenor současně s tekutým pracím prostředkem Lenor pro praní tkanin o identické vůni.

Aktuálně prací perličky Lenor jsou dostupné s lákavou vůni rubínového jasmínu RubyJasmine, nebo s luxusní vůni zlaté orchideje Gold Orchid s vůni Probouzejícího se Jara Spring Awakening.

Jak často je nutné prát? – průvodce, zaměřující se na praní klasického oblečení a tkanin

Dokonalé výrobky jsou účinné zejména tehdy, když se správně používají. Níže jsme pro Vás připravili malý návod, jak často je nutné prát jednotlivé typy oblečení a tkanin, abyste měli jistotu, že se nezničí pod vlivem příliš dlouhé doby strávené v pračce:

 • Ručníky: proto, aby si udržely příjemnou vůni a svěžest, se doporučuje jejich praní ideálně jednou v týdnu a po každém použití je vhodné ručníky pověsit a vyčkat do celkového vysušení.

 • Džíny: v závislosti od toho, jak hodně se potíte, nebo jak jsou Vaše džíny špinavé, džíny je ideálně prát jednou za 2 měsíce, nebo minimálně jednou za 6 měsíců.

 • Sportovní oblečení: Bavlněné sportovní oblečení by se mělo prát po každém jeho použití, v případě že tkaniny odvádějí vlhkost, oděv může vydržet dvakrát až tříkrát, než ho vhodíte do pračky. Díky pracím perličkám Lenor si Vaše oblečení udrží svěží vůni po dlouhou dobu. Revoluční posílení vůně Lenor Unstoppables Active s využitím inovativní ochranné technologie před nežádoucími pachy, které během Vaší sportovní aktivity vůbec neucítíte!

 • Lůžkoviny: každý z nás má rád pohodlný a příjemný pocit čerstvě vypraných a voňavých lůžkovin. I Vy sami máte možnost zajistit si kvalitní spánek, praním povlečení a povlaků jednou v týdnu. Stačí použít tekutý prací prostředek Lenor k praní tkanin s přidáním pracích perliček Lenor. Vaše lůžkoviny získají a udrží magickou vůni, kterou máte tak rádi!

Chcete se dovědět víc? Přečtete si, čeho se za několik desetiletí péče o kvalitu praní naučili naši partneři ze společnosti Ariel. Odhalte mnoho užitečných rad, jak prát různé typy, aby si Vaše oblečení uchovalo parádní vzhled po dlouhou dobu nošení.

Jak lze zjistit, zda oblečení během sušení zůstalo svěží?

Proto, abyste měli jistotu, že Vaše oblečení zůstane svěží, čisté a voňavé kromě používání Vámi zvolených posilovačů vůně Lenor In-Wash se rovněž řiďte některými (nebo všemi) níže uvedenými pokyny:

 • Vyjměte oblečení a vysušte ho ihned po vyprání. V případě, že vyprané oblečení ponecháte v pračce nebo ho necháte ve vlhkém prostředí, je vysoce pravděpodobné, že se na něm časem objeví nepříjemně zapáchající plíseň.

 • Oblečení přechovávejte pouze tehdy, kdy je zcela suché.

 • Vložte Vaše čerstvě vyprané prádlo do sušičky a položte na něho ubrousky Lenor Spring Awakening určené do sušičky. Ubrousky do sušičky zabraňují ztrátě svěžesti oblečení, díky vysoké teplotě, která se udržuje v sušičce, také zabraňují tvorbě elektrostatické elektřiny oblečení a zároveň ho chrání před zmačkáním.

 • Pravidelně čistěte sušičku (zvláště filtr, který zachycuje vlákna) za účelem vyvarování se přenášení nepříjemných zápachů na tkaniny

Jak uchovat svěžest oblečení během jeho přechovávání

Používáním pracích perliček Lenor o stejné vůni jako ostatní prací prostředky použité v celým pracím cyklu, dochází k zaručení dlouhotrvající svěžesti oblečení bez obavy, že se budou vůně mezi sebou vzájemně přebíjet. Na konec se chceme se s Vámi také podělit o několik prověřených a pravdivých rad, týkajících se přechovávání (skladování) oblečení a tkanin, tak aby se plně zachovala jejich čerstvá vůně:

 • Zbavte se nepříjemných pachů umístěním malé misky s jedlou sodou v dolní části skříně.

 • Umístěte kostku voňavého mýdla v zadní části skříně, proto, aby vůně Vašeho oblečení byla ještě výraznější.

 • Během věšení oblečení do skříně, se ujistěte, že mezi jednotlivými oděvy ponecháváte dostatek místa, tak aby mohlo oblečení dýchat.

*přechovávání/skladování až do 12 týdnů.