Jak odstranit mastné skvrny z oblečení

Obsah

Trápí vás, jak odstranit mastné fleky nebo postříkaný olej z oblečení? Rozhodně nezmatkujte a nevyhazujte své oblíbené šaty nebo tričko kvůli jedné mastné skvrně, která na něm ulpěla při skvělé večeři.

Skvrny od másla nebo kuchyňského oleje je nejlepší ošetřit ještě za čerstva. Pokud použijete správný prací prostředek a dodržíte pokyny k praní uvedené na visačce oděvu, bude odstraňování mastnoty snazší, než byste si pomysleli. Čtěte dál a dozvíte se, jak účinně tuk odstranit.

Odstraňování skvrn od oleje pomocí kapslí Ariel Oxi All-in-1

Co se týká skvrn od oleje, špinavou práci za vás udělají kapsle Ariel Oxi. Tyto kapsle tvoří tři samostatné části obsahující koncentrované roztoky v rozpustném filmu. Jedinečné kapsle Ariel obsahují účinné čisticí směsi s koncentrovanými čisticími prostředky, které vašim oblíbeným tkaninám poskytnou i další péči.

Náš návod praní pomocí kapslí Ariel All-in-1

Krok č. 1 – Vložení kapslí

Vhoďte kapsli na praní do prázdné pračky.

Krok č. 2 – Vložení prádla

Na kapsli naskládejte oblečení, které chcete vyprat.

Krok č. 3 - Praní

Zvolte obvyklý prací cyklus a postupujte podle pokynů uvedených na visačce oděvu. Vždy se řiďte příslušnými symboly

Krok č. 4 – Vytažení prádla z pračky

Nyní stačí jen počkat až se prádlo vypere a ihned po skončení cyklu je vytáhnout z pračky. Nyní pár slov o odstraňování skvrn pomocí přípravku Ariel.

Víte, že…

mastnota je z chemického hlediska tuk, a ve vodě se nerozpouští. Tuku se proto nezbavíme běžným praním. Skvrny od mastnoty je nutné odstranit ihned. Nicméně, dříve než k tomu přistoupíte, nezapomeňte si přečíst pokyny uvedené na visačce oděvu. Např. horká voda, která u některých druhů tkanin může s odstraňováním skvrn pomoci, může u jiných látek napáchat více škody než užitku.

U zvláště odolných skvrn vyzkoušejte kapsle Ariel All-in-1 v kombinaci s odstraňovačem skvrn OXI Stain Removers Effect

Zajímá vás, proč jsou kapsle Ariel Oxi All-in-1 natolik účinné při odstraňování skvrn? Je tomu tak proto, že kapsle obsahují na povrchu účinné aktivní látky, které jsou schopny odstranit mastnotu z tkanin jakéhokoli původu – skvrnu od oleje nebo zbytek mastného jídla. Neváhejte a vyzkoušejte kapsle a hned poznáte ten rozdíl na vašem prádle. Výsledek bude vynikající a pracnost minimální!