Jak zajistit dlouhotrvající svěžest prádla pomocí vonných perliček

3 minuty čtení

Obsah

K čemu slouží vonné perličky Lenor Unstoppables

Produkt Lenor Unstoppables představuje řadu pracích perliček značky Lenor. Jedná se o vonný přípravek používaný při praní prádla, který se hodí pro všechny typy tkanin, jimž dodává dlouhotrvající svěžest a vůni. Vůně perliček přetrvá i poté, co vůně aviváže již vyprchala. Účelem perliček je prodloužit dobu, po kterou vaše oblečení vydrží svěží. Při tvorbě směsi, z níž jsou perličky vytvořeny, se myslelo na to, aby se hodily pro jakýkoli typ tkaniny a zároveň neporušily její strukturu nebo barvu. Perličky se dobře rozpouštějí ve vodě, a tím pádem nezanechávají zbytky v pračce ani nevytvářejí nevzhledné pásy nebo skvrny na vypraných oděvech. Perličky Lenor jsou k dispozici v různých vůních. Mezi nejoblíbenější patří Lenor Unstoppables Fresh a Lenor Unstoppables Sport.

Jak využívat perličky při praní

Co se týká dávkování, výrobce doporučuje vložit do víčka láhve asi 13,5 g perliček (což odpovídá zhruba 1/3 obsahu víčka) a poté je vhodit na dno prázdné pračky, těsně předtím, než ji naplníte prádlem. Následně přidáte vhodný prací prostředek popř. aviváž. Perličky se výborně uplatní zvláště při praní sportovního oblečení, ručníků, ložního prádla i běžného oblečení denní potřeby. Intenzitu vůně si můžete sami zvolit. Přidáním většího počtu perliček vůni zdůrazníte, naopak menší množství perliček dodá oblečení jemnější tón, který nepřebije vůni vašeho parfému.

Jak nejlépe kombinovat perličky s jinými produkty

Perličky prodlouží vůni vašeho prádla až o několik týdnů, ale samostatné prádla nevyperou. Kvůli tomu potřebujete je kombinovat s jinými pracími prostředky. Při tom vůbec nezáleží, zda v podobě prášku, gelu nebo kapslí. Užijte si dlouhotrvající svěžest oděvů s vonnými perličkami Lenor. Perličky značky Lenor propůjčí vašemu prádlu neuvěřitelnou vůni. Budete každý večer usínat ve svěžím, krásně provoněném ložním prádle, aniž byste se museli obávat, že vůně vyvane již po několika dnech. Lenor Unstoppables Dreams vás obestře vůní jasmínu a vanilky, zatímco Unstoppables Fresh dodají oděvům svěží citrusovou vůni a Unstoppables Sport potlačí nepříjemné pachy pocházející z jakékoli fyzické aktivity. Jakmile jednou vyzkoušíte výrobek Lenor Unstoppables, budete natolik okouzleni jeho vůní, že se k němu budete pravidelně vracet. Objevte kouzlo úžasné řady výrobků, které se o vaše oblečení skvěle postarají.