Jakou vůni aviváže zvolit

2 minuty čtení

Obsah

Lenor Spring Awakening

Aviváž Spring Awakening dodá vašemu oblečení a ložnímu prádlu dlouhodobou svěžest. Vyznačuje se vůni jarních květů s tóny pačuli a bílého cedru. Tato kombinace vám zajisté dodá energii a zlepší vaši náladu. Budete se po ní cítit osvěženi, ba co více, doslova znovuzrozeni. Tato vůně vám uleví od každodenního stresu a přinese i prostou radost ze života. Pokud vás taková vůně oslovila, aviváž Spring Awakening bude pro vás přímo ideální. Zamilujete si ji natolik, že už ani jinou nebudete vyhledávat.

Lenor Deep Sea Minerals

Aviváž Deep Sea Minerals připomíná svou čistotou svěží vody oceánu, jež napomáhá zmírnit stres po namáhavém dni. Budete se cítit téměř jako byste se ocitli na březích oceánu. Pobuďte své smysly vůní Deep Sea Minerals inspirované přírodou, konkrétně vůní dřeva navozující klid a vnitřní harmonii, která vás naladí na příjemnou notu!

Lenor Lavender and Chamomile

Aviváž Lavender and Chamomile svým jedinečným složením vám umožní soustředit se na podstatné věci v životě a všímat si i různých pozitivních okamžiků, zažívaných každý den. Přípravek obsahuje výtažky z levandulí a různých květů, stejně jako teplé dřevěné tóny, které vám umožní lépe relaxovat. Vůně levandule a heřmánku poskytuje jedinečnou aromaterapii. Intenzivní a výrazné aroma vás zklidní, umožní získat potřebnou sílu a zahájit každé ráno s úsměvem.

Lenor Silk Tree Blossom

Aviváž Silk Tree Blossom vám umožní přímý styk s přírodou a vychutnat květinovou vůni, jako byste se ocitli přímo na louce. Inspirována vůněmi přírody a dřevěnými tóny aviváž Silk Tree Blossom představuje ideálního společníka pro každého milovníka přírody. Od nynějška se budete cítit, jako byste pobývali na čerstvém vzduchu obklopení zelení a vonnou vegetací. Tato vůně vám umožní vhodně relaxovat a rozptýlí vaši mysl od každodenních starostí. Ložní prádlo prané pomocí aviváže Silk Tree Blossom vám zpříjemní celou noc a budete se cítit, jako byste spali přímo pod stromem na čerstvě posekané louce.

Výhody složení produktů Lenor

Produkty Lenor poskytují nejen jedinečné vůně, ale díky svému složení se vyznačují i jinými prospěšnými vlastnostmi. Oblečení prané pomocí výrobků Lenor bude vždy příjemně měkké a pohodlné na nošení. Dokonce i vaše oblíbené svetry vás konečně přestanou škrábat a vaše šaty zůstanou svěží po celý den, aniž byste se museli neustále parfémovat. Tkaniny se navíc budou méně mačkat, což vám usnadní žehlení. Od nynějška můžete zapomenout na nepříjemné rány způsobené statickou elektřinou v tkaninách. Produkty značky Lenor nejenom potěší, ale poskytnou i péči vašemu oblečení, které si nyní můžete užívat mnohem déle.