Obohaťte svůj požitek z praní o vaši oblíbenou vůni

Obsah

Není nad vůni čerstvě vypraného prádla! Vytáhneme tričko ze skříně a ono voní stejně jako v den, kdy jsme ho vyprali. Co si však počít, pokud toužíme po jedné konkrétní vůni, kterou jsme si oblíbili? Jak postupovat, pokud prací prostředek evokuje vůni – řekněme - horských borovic, zatímco aviváž připomíná spíše jarní květy a výsledkem je podivná směs spolu nesouvisejících vůní?

Právě proto je tu Lenor, který zajistí, aby i vůně prádla odpovídala vašim představám.

Proč používat jednu vůni během celého procesu praní

Vyberte si svou oblíbenou vůni a používejte ji po celou dobu praní. Dobrá zpráva pro vás je, že právě Lenor vám to umožní. Celý proces můžete uskutečnit pomocí osvěžujících vůní Lenor Spring Awakening a Gold Orchid. Tyto prostředky dodají vašemu prádlu nejen dlouhotrvající svěžest, ale i odpovídající ochranu při praní a sušení. Rozlučte se s chaotickým mícháním různých vůní a vdechněte prádlu svěžest, která vám při každém oblékání vykouzlí úsměv na tváři!

Začínáme vhodnými pracími kapslemi

Praní nikdy nebylo snazší než s pracími kapslemi. Stačí vzít jednu kapsli Bold 3in1 a vhodit ji do pračky.. Dobrá zpráva pro případné zájemce je, že prací prostředky Bold a Lenor nyní patří do jednoho týmu. Spolu s Bold Spring Awakening a Bold Gold Orchid se tak můžete vydat na cestu plnou voňavých zážitků z praní.

Prací kapsle představují pohodlný způsob praní. Jednotlivé kapsle jsou předem dávkovány tzn. že stačí se řídit pokyny uvedenými na obalu. Rozhodující je míra znečištění, objem prádla a tvrdost vody. Celý postup je velmi snadný. Do bubnu pračky vložíte nejprve kapsli resp. kapsle a následně prádlo.

Pokud by vám podoba kapsle nevyhovovala, můžete si ve stejné vůni opatřit tekutý prací prostředek Bold a gel na praní Bold.

Zatímco prací prostředek dodá prádlu čistotu, aviváž je chrání

Zajistěte požadovanou svěžest pomocí prostředků Lenor. Prací prostředek dodá prádlu čistotu, aviváž zajistí dlouhotrvající svěžest. Důvodů, proč bychom měli používat aviváž, je však více. Aviváž Lenor

  • zajistí, že vaše prádlo bude hebké a příjemné k nošení.

  • prohloubí a prodlouží váš vztah k oblečení.

  • vaše prádlo příjemně provoní.

A jak správně postupovat? Aviváž stačí doplnit do příslušného zásobníku (Pozor: Nelít přímo do bubnu!) a o vše ostatní se postará technika.

Aviváž Lenor společně s vůní Spring Awakening dodají prádlu všechny výhody aviváže a navíc umožní kombinace s dalšími produkty pro praní. Výsledkem bude jednotná vůně, která zdůrazní příjemný pocit svěžesti.

Jak posilovač vůní vylepší celkový výsledek

Intenzivnější a déle trvající vůni dodáte vašemu oblečení aplikací našeho posilovače vůní Lenor, který je k dostání ve verzi Spring Awakening a Gold Orchid. Stačí před vložení prádla vhodit vonné kapsle přímo do bubnu pračky. Upozorněn: Při vkládání prádla pračku nepřetěžujte a nezapomeňte v ní nechat dostatečný prostor, minimálně o velikosti dlaně. S posilovači vůní Lenor vydrží intenzivní vůně v uloženém prádle až 12 týdnů od vyprání.

Vše co potřebujete vědět o vonných ubrouscích

Před vložením prádla do sušičky si pozorně přečtěte pokyny uvedené na visačce oblečení. Ne každý druh tkaniny lze totiž sušit strojově. Pokud tomu nic nebrání, vhoďte do sušičky vonný ubrousek. Ubrousky Lenor potlačují statickou elektřinu a zabraňují nepříjemnému „chmýří“ na vašem oblečení. Oblečení navíc dodají nádherné aroma, což platí zejména pro naše ubrousky Lenor Spring Awakening. Podle množství prádla vložte 1 až 2 ubrousky a můžete začít s praním. Po vyprání ubrousky vyjměte. Při praní prádla jde o víc než pouhé odstraňování skvrn. Prostředky Bold a Lenor provoní vaše oblečení svěžestí jako jarní den až po dobu 12 týdnů. Díky vůním Spring Awakening a Gold Orchid je jakýkoli nesoulad mezi vůněmi pracího prostředku, aviváže, posilovače vůní a vonných ubrousků již pouhou minulostí.