Perličky Lenor Unstoppables – Získejte svěžest pro každou situaci

5 minuty čtení

Obsah

Chtěli byste získat svěžest pro své oděvy, která se jen tak nevytratí? Pozvedněte svou péči o prádlo na vyšší úroveň a zbavte se nevábných pachů na svém oblečení perličkami Lenor Unstoppables. Důvody mohou být různé, a proto mi dovolte, abychom vám sdělili tajemství, jak vašim oblekům navrátit bývalou svěžest.

Perličky Lenor Unstoppables

Také vás rozčiluje, že vaše oblečení ztrácí svěžest příliš brzy? Stává se vám, že se původní svěží vůně vytrácí brzy poté, co je začnete nosit nebo se z oděvu začne šířit zatuchlý zápach? Mohu vás ujistit, že v tom nejste sami. Nepříjemné pachy na oděvech mohou vzniknout z několika důvodů. Nejčastější z nich souvisejí s vodou Nahromaděné tělesné tuky, špína a nečistoty způsobují, že tkaniny – pokud jsou vystaveny vlhkosti – uvolňují pachy. Pocitu zatuchlosti přispívají i uzavřené prostory a zvýšená teplota. Přidáním posilovače vůně Lenor Unstoppables dodáte vašemu oblečení příjemnou vůni, která vydrží až 12 týdnů od uložení. Vůni čerstvě vypraného oblečení si tak můžete užívat ještě dlouho poté, co jste je vyprali.

Jak správně používat perličky Lenor Unstoppables

Ať už je nazýváme jakkoli – perličky, korálky nebo prací perly – jejich použití je jednoduché. Před vložením prádla do pračky stačí nalít některý z posilovačů do prázdného bubnu pračky a pokračovat v praní. Perličky Lenor Unstoppables jsou bezpečné pro všechny barvy a tkaniny bez ohledu na konkrétní vodní podmínky. Mohou být také použity na utěrky z mikrovlákna, sportovní oblečení či syntetické tkaniny např. polyester. K dosažení požadované svěžesti si můžete sami zvolit velikost dávky osvěžovače, což se jeví jako největší výhoda.

Přečtěte si náš návod, jak používat posilovače svěžesti a spolu s výběrem vhodného pracího prostředku a aviváže dodejte vašemu oblečení původní svěžest, měkkost a dokonalou čistotu po každém praní.

Jak zajistit svěžest pro každou situaci

Všichni dobře víme, že pachům se nelze vyhnout. Pach může pocházet ze zvířete nebo vzniknout jako následek intenzivního cvičení. Buďte bez obav, pomocí Lenoru a několika účinných prostředků můžete svěžest obnovit raz dva.

Jak zvládnout pach domácích mazlíčků

Možná se vám líbí, když s vámi váš domácí mazlíček sedí na gauči nebo spí vedle vás v posteli. To však neznamená, že byste chtěli, aby se odér jeho těla dostal i do textilie. Nepříjemných pachů domácích mazlíčků vás zbaví a vaše prostěradla a povlaky uchovají voňavé a svěží perličky Lenor Unstoppables, které vám dopřejí plného potěšení z vaší postele i vašeho mazlíčka.

Zbavte se nepříjemného pachu z ponožek pomocí osvěžovačů Unstoppable

Nemáte náhodou doma pár puberťáků, s kterými cloumají hormony? Pokud ano, budete asi muset učinit určitá preventivní opatření, abyste jejich oblečení udrželi svěží a bez zápachů.

Doporučujeme zvolit perličky Lenor Unstoppables Fresh, které provoní i nejvíce páchnoucí oblečení příjemnou vůní citrusových plodů nebo květin.

Skvělé výkony nejen ve sportu

Je tělocvična vaším druhým domovem? Nemůžete vydržet jediný týden, aniž byste se pořádně zpotili u fotbalu? Cítíte nepříjemný pach potu jen co začnete cvičit? Stejně jako u sportování se snažíte dosáhnout co nejlepšího výkonu, stejný výkon byste měli očekávat od vůně vašeho aktivního oblečení. Využijte při svých sportovních aktivitách prostředků a spolu s perličkami Lenor Unstoppables a posilovači vůně dodejte svému oblečení a sportovní tašce potřebnou dávku svěžesti. Špičková technologie pro ochranu proti zápachu Ariel Active dokáže odstranit nepříjemné pachy již u samého zdroje. Naopak technologie Odour Shield Active – aktivovaná pohybem – pomáhá pachy blokovat během cvičení.

Příjemné vůně pro milovníky parfémů </H3>

Patříte mezi milovníky různých vůní? To je dobře. Perličky Lenor Unstoppables se nyní nabízejí v dalších dvou variantách:

  • Vyzkoušejte variantu Spring, která zajistí svěžest a čerstvost obohacené o vůni fialek, konvalinek, pomerančovníku nebo růží a navodí pocit dokonalého jarního dne!

  • Zvolte variantu Dreams, která vašemu oblečení dodá výraznou svěžest s vůní jasmínu a vanilky!

Ať už si vyberete jakýkoli z nové řady posilovačů vůně Lenor, každý vám zaručí, že vůně, kterou vdechne vašim oděvům, vydrží déle než byste očekávali *! *až 12 týdnů od uložení prádla.