Posilovače vůní značky Lenor a jejich využití

Obsah

Typická situace: Prádlo je vyprané, ale po pár dnech, když si chcete vzít svůj oblíbený svetr na sebe, zjistíte, že jeho svěží vůně se úplně vytratila. “Kéž by existoval způsob, jak udržet oblečení svěží celé týdny!”*, pomyslíte si. Mohu vás ujistit, že takový způsob opravdu existuje. Jmenuje se posilovač vůně Lenor. Stačí si přečíst pár informací co posilovač umí a jak funguje, a zažijete svěžest, jakou jste nečekali!

Posilovač vůně Lenor - vysvětlení pojmu

Ať už je nazýváme jakkoli - perličky, korálky nebo prací perly – posilovače vůně Lenor dodají každému prádlu nádhernou svěžest, která vydrží až 12 týdnů od uložení. A není to nic složitého: Vonné perličky se během praní rozpouštějí a vonná složka proniká hluboko do vašeho oblečení, aby je naplnila dlouhotrvající svěžestí.

Vonné perličky lze bezpečně použít na všechny barvy a tkaniny za všech okolností. Perličky představují ideální doplněk ke kvalitnímu pracímu prostředku a aviváži.

Proč používat posilovač vůně

Důvodů, proč byste do svého obvyklého režimu měli vedle pracího prostředku a aviváže zařadit i posilovač vůně Lenor je několik:

 • Dodá prádlu vice svěžesti.

 • Díky postupnému uvolňování vonných složek pocit svěžesti vydrží dlouhou dobu*.

 • V uloženém stavu vydrží oblečení svěží až 12 týdnů.

 • Dávku vonné směsi si můžete upravit, aby vám intenzita vůně vyhovovala podle vašeho vkusu.

 • Přípravek lze použít na všechny barvy, tkaniny a objemy včetně praní ve studené vodě

Jak používat posilovač vůně

Postup je jednoduchý. Stačí sedm jednoduchých kroků a vaše prádlo bude dokonale čisté a svěží:

 1. Přečtěte si pozorně pokyny uvedené na visačce oděvu. Přečtěte si pokyny na visačce, abyste se dověděli, jak správně pečovat o každý kus oblečení.

 2. Prádlo roztřiďte. K dosažení dokonalého výsledku je nezbytné oblečení před praním roztřídit barvy, druhu tkaniny a míry znečištění a prát je odděleně.

 3. Nadávkujte prací prostředek. Jednoduše si odměřte správnou dávku pracího prostředku a nalejte jej do zásobníku pračky. Ještě lepší je vhodit do zadní části bubnu kapsle Ariel All-in-1.

 4. Přidejte do prádla posilovač vůně Lenor. Nasypte vonné perličky do víčka a vhoďte je do bubnu pračky. Intenzitu vůně si můžete přizpůsobit podle vašeho vkusu.

 5. Přidejte aviváž. Přilijte trochu aviváže Lenor a dodejte svému prádlu neodolatelnou měkkost. Prádlo se nebude vytahovat, blednout a žmolkovatět.

 6. Vložte oblečení. Vložte oblečení do bubnu pračky a ujistěte se, že je tam dostatek místa tzn. že se vaše otevřená dlaň vejde mezi stěnu bubnu a vaše prádlo

 7. Zvolte vhodný prací cyklus a teplotu. Podle doporučení na visačce oděvu nastavte vhodné hodnoty praní.

Nebo zhlédněte následující video s názornou ukázkou použití posilovače vůní při praní:

Objevte kouzlo kolekce Lenor Unstoppables a perliček

Posilovače vůně Lenor Unstoppables jsou k dispozici v různých variantách, počínaje vůní jasmínu a vanilky ve variantě DREAMS přes vůni citrusu ve variantě až po květinovou vůni ve variantě SPRING, kombinující vůni fialky a konvalinky s pomerančovým květem a růží která využívá technologie odbourávání pachů aktivním pohybem a pomáhá neutralizovat, eliminovat a maskovat nepříjemné pachy při aktivním pohybu např. cvičení.

Perličky Gold Orchid lákají vaše smysly svůdnými tóny zlaté orchideje. svěží a exotickou okázalostí v případě varianty RUBY JASMINE a povzbudivou svěžestí v případě varianty SPRING AWAKENING, která se skvěle hodí k vaší aviváži Lenor.

Kompletní sortiment posilovačů vůně značky Lenor naleznete zde.

*až 12 týdnů od uložení

** Výpovědi zákazníků byly vybrány ze stránek supersavvyme