Nestačí ani ta nejlepší aviváž? Použijte kuličky do praní

3 minuty čtení

Nejlepší aviváž? Až 12 týdnů vůně zajistí kuličky do praní

Chybí vašemu prádlu svěžest a vůně už po několika dnech ve skříni? Zjistěte, jak při praní postupovat a co dělat, když nestačí ani dobrá aviváž. 

Aviváž, která dlouho voní: Lenor v kombinaci s vonnými perličkami 

Tu situaci známe všichni. Vložíme prádlo do pračky a čekáme, že vytáhneme oblečení, ložní prádlo nebo třeba závěsy, které budou dlouho dokonale svěží a voňavé. A místo toho prádlo nevoní už když ho sundáváme ze šňůry nebo ho ukládáme po žehlení do skříně… S tím je konec. Naučte se prát jako profík. Stačí mít toho správného pomocníka. 

Znáte Vonné perličky Lenor Unstoppables? Fungují jako pomocník k aviváži právě tehdy, když chcete více než jen pár hodin vůně bezprostředně po vyprání. Prát můžete jako obvykle, stačí přihodit několik perliček do bubnu pračky během praní. A zázrak v podobě svěžesti trvající až 12 týdnů je na světě! 

Nejlepší aviváž? Až 12 týdnů vůně zajistí kuličky do praní

Dlouhotrvající vůni perličky vykouzlí pomocí technologie, která dostane vonné esence hluboko do vlákna. Vůně se navíc uvolňuje v průběhu celého praní, nejen na jeho konci. A tak má vůně dostatek času splynout s vaším prádlem. Co se stane po vyprání? Vaše prádlo bude vonět mnohem déle než doposud. Vůně se totiž bude uvolňovat jen velice pomalu, a prádlo ve skříni tak zůstane voňavé až 12 týdnů po vyprání. To nejlepší je, že kuličky lze použít na všechny typy prádla – nejen na oblečení, ale také na spodní a ložní prádlo, ručníky, závěsy, potahy sedací soupravy nebo třeba na textilní podložku pod vanu. Vonné perličky můžete použít dokonce i na sportovní funkční prádlo, které se s běžnou aviváží nesnese. 

 A čím se liší perličky Unstoppables od ostatních aviváží? Především svým složením. Perličky do praní totiž obsahují 9x více vonných složek než základní řada aviváží Lenor. Intenzitu vůně si navíc můžete zvolit podle toho, co je vám příjemné. Pokud do bubnu pračky nasypete méně perliček (třeba půlku víčka), bude vůně jemná. Vrchovaté víčko zajistí intenzivnější vůni. Tu oceníte nejen každý běžný den, ale také při sportu nebo v případě, že na vás doma čeká čtyřnohý kamarád. Velkou výhodou perliček je i to, že je můžete kombinovat s jakoukoli vaší oblíbenou aviváží Lenor, a vytvořit si tak vlastní kombinaci vůně pro své prádlo nebo celou domácnost. Díky silnému spojení perliček a aviváže získáte skutečně luxusní vůni, která vydrží i sušení prádla v sušičce nebo venku při ve větru.