Proč používat aviváž aneb nedoceněný pomocník a váš nový skvělý kamarád

Pokud máte rádi čerstvé prádlo a pocit, že je měkké a pěkně načechrané, sáhněte po aviváži.

Jednoduchý krok – přidání aviváže značky Lenor do prádla – může znamenat zásadní rozdíl. Nejen, že vaše prádlo bude příjemně vonět, ale získáte i další výhody, které vás možná překvapí.

  • Doplnit dlouhodobou vůni: Lenor vašemu oblečení vdechne neodolatelnou vůni, která se při každém dotyku uvolňuje. Vůní je celá škála, která pokryje potřeby každého zájemce a vydrží až jeden týden

  • Oblečení změkčuje: Snížením tření vláken během praní aviváž Lenor napomáhá pocitu měkkosti.

  • Zmenšuje mačkavost: Lenor během praní uhlazuje a srovnává vlákna čímž napomáhá snadnému odstraňování záhybů – a výrazně usnadňuje žehlení

  • Pomáhá chránit vaše šaty před vytaháním, blednutím a žmolkovatěním.

  • Urychluje sušení: použitím aviváže urychlíte proces sušení, šetří váš čas a energii.

Jak to funguje?

Kdopak by si nepřál cítit se v obleku stejně svěží po celý den, ale jak přesně to všechno funguje? Technologie značky Lenor „Constant Freshness“ (stálá svěžest) využívá principu difúzních bublinek parfému, které se při každém dotyku uvolňují a dodávají vašim oděvům neodolatelnou vůni.

A jak je to s měkkostí? Během praní se na povrchu tkaniny tvoří záporný náboj. Aviváž např. značky Lenor obsahuje kladně nabité změkčující aktivní látky, které se při závěrečném oplachování vtírají jako mazivo do vláken tkaniny, a propůjčují vašemu oblečení žádanou měkkost a jemnost.

Pokud se chcete dozvědět více o složení přípravku Lenor přečtěte si následující článek – „Kvalitní a důvěryhodné ingredience“.

Jak známo, aviváže se přidávají do pračky do speciální přihrádky pro aviváž. Během závěrečné fáze oplachování vtéká voda do této přihrádky a za stálého míchání prádla nahání aviváž do bubnu pračky.

Získejte ty nejlepší výsledky pomocí Lenor

Řiďte se následujícími radami, a aviváž vám poskytne to nejlepší, co dokáže. Vaše prádlo bude vždy dokonale vyprané.

  • Aviváž vždy používejte společně s kvalitním čisticím prostředkem např. značky Ariel, Bold nebo Víla. Vždy se doporučuje vybrat si svou vlastní vůni, která vám stoprocentně padne.

  • K optimálnímu dávkování použijte uzávěr láhve. Pokud máte prádla více než obvykle nebo chcete docílit vyšší svěžesti, dávku navyšte.

  • Pravidelným proplachováním teplou vodou udržujte přihrádku na aviváž neustále čistou, aby nedošlo k jejímu ucpání.

  • Vždy si pozorně přečtěte a řiďte se pokyny k praní uvedenými na visačce oděvu.

  • Aviváž uchovávejte na chladném a suchém místě mimo dosah přímého slunečního záření.

Měli byste vědět, že…

aviváže jsou užitečným doplňkem vašeho prádla, ale nejsou vhodné pro dětské oblečení na spaní, oděvy vyrobené z načechraných tkanin (jako je fleece, velur, žinylka, froté tkanina), oblečení pohlcující pot (třeba sportovní) nebo oděvy označené jako ohnivzdorné, protože by mohly snížit odolnost proti plameni.

Na všechny ostatní tkaniny, zejména vlnu a další jemné látky, jsou aviváže ideálním prostředkem a zaručují opravdu skvělé výsledky.