Průvodce praním krok za krokem

2 minuty čtení

Obsah

Krok č. 1: Roztřiďte prádlo na hromádky

Jedná se o časově nejnáročnější krok, avšak nezbytný k dosažení co nejlepšího výsledku. Bohužel, mnoho lidí ve snaze celý proces zkrátit na minimum tento krok podceňuje, aby byli nakonec nepříjemně překvapeni, že vyprané oděvy nesplňují jejich očekávání. Prádlo je totiž třeba třídit podle barvy a druhu tkaniny. Zároveň nesmíte zapomínat na jejich vhodnou kombinaci při vkládání do pračky. Prádlo tak ochráníte od vyblednutí, změny barvy a dalších možných poškození.

Krok č. 2: Vyberte vhodný program

Po roztřídění prádla byste si měli pozorně přečíst informace uvedené na visačkách jednotlivých oděvů a řídit se těmito informacemi při výběru vhodného pracího programu. Vzhledem k tomu, že moderní pračky nabízejí předem naprogramované možnosti praní podle druhu látky, je neméně důležité dobře se seznámit s jednotlivými režimy praní vaší pračky. Věnujte náležitou pozornost informacím na visačkách oděvů proto, aby vaše oděvy, lůžkoviny a další věci zůstaly déle v perfektním stavu

Krok č. 3: Vyberte odpovídající prací prostředek a aviváž

K dosažení optimálního pracího efektu je nezbytné používat vysoce kvalitní a vhodné prací prostředky. Možnosti výběru v této oblasti jsou opravdu široké. Patří sem i v poslední době často zmiňované prací kapsle, zejména díky snadnosti použití a účinnosti.

Pokud si chcete být jisti, že jste udělali vše, co bylo ve vašich silách k dosažení dlouhodobé svěžesti vašich oděvů či ložního prádla, měli byste sáhnout po aviváži značky Lenor. Aviváže značky Lenor vynikají na trhu svou kvalitou, což dokazuje řada pochvalných ohlasů od spokojených zákazníků. Ze široké palety vůni si každý najde tu svou, která ho bude doprovázet po celý den. Mezi nejlepší z nabízených kombinací patří půvabná a luxusní vůně Parfumelle Diamond a Lotus Flower nebo energií nabitá Happy Sunny Florets plná květinových tónů. Přidáním aviváže značky Lenor dosáhnete dvojího účinku: Za prvé, vaše prádlo provoníte jedinečnou vůní a, za druhé, posílením jednotlivých vláken oblečení zajistíte náležitou hebkost tak, aby se nevytahovalo.

A nyní mi již nezbývá než vám popřát hodně štěstí při praní a ať vám vaše oblečení slouží co nejdéle!