Vůně jako pocit: Vůně, která nás odlišuje od ostatních

2 minuty čtení

Obsah

Svěží vůně pro každého

Náš tým firmy Lenor vkládá do výroby vůní stejné úsilí jako výrobci parfémů do svých výrobků. Technologie vycházející z principu stálé čerstvosti spolu s difuzními bublinkami umožňuje vytvoření dlouhotrvající svěžesti, kterou jste si oblíbili.

Myslíme i na alergiky

U nás ve společnosti Lenor se jedinečné vůně parfémů mísí s maximální péčí a pozorností věnované bezpečnosti. Každý z nás má pleť jinou a ne každý vnímá vonné přísady stejným způsobem. To je jeden z důvodů, proč naše výrobky procházejí důkladnou bezpečnostní kontrolou zajišťující bezpečí směsí na lidskou pleť. Při posuzování bezpečnosti našich vůní a jejich složek jdeme nad rámec dodržování bezpečnostních norem stanovených Mezinárodní asociací vůní. Více informací o bezpečnosti vonných ingrediencí se dovíte také na stránkách The Fragrance Conservatory. Alergii na určité složky nelze nikdy stoprocentně vyloučit, nicméně vonné složky, které vybíráme do našich směsí, jsou známé svým širokým tolerančním pásmem.

Vědecké orgány Evropské unie určily seznam 26 běžných vonných složek, které mohou u citlivých osob vyvolávat podráždění pokožky. Pokud se tyto složky ve výrobcích uváděných na trh ve státech Evropské unie vyskytují v množství přesahujícím určitou prahovou hodnotu, musí být uvedeny na etiketě výrobku. To neznamená, že osoba, která používá produkt obsahující některou z uvedených složek, pocítí kožní reakci. Smyslem uvádění složek je upozornit na možné riziko osoby s kožním onemocněním nebo citlivé na určité složky.

Příjemné vůně přispívají k neodolatelnosti výrobků značky Lenor - posilovačů vůní, aviváží a vonných ubrousků.