Pantene

Pantene

Čistě náhodou švýcarští lékaři na jednotce intenzivní péče objevili něco, co změnilo historii péče o vlasy. Ve 40. letech pracovali s úplně novou léčbou, která hojí vážná poranění kůže. Ošetření bylo vyvinuto pro regeneraci tkáně. Když však sledovali své pacienty, upoutal pozornost lékařů pozitivní účinek na vlasy. Byli překvapeni, když viděli, jak rostou mnohem silnější v místě, kde byla kůže ošetřena. A co byl ten zázračný objev, který to způsobil? Byl to Pro-Vitamin B5.

Pantene

NÁŠ PŘÍBĚH O VITAMÍNU

Opět tomu náhoda přála, že se převratná novinka o Pro-Vitaminu B5 dostala k zákazníkům těch nejlepších evropských obchodních domů. Brzy se tato přísada stala vysoce cenným a luxusním vlasovým tonikem. Byl to velmi žádaný na těch nejelegantnějších kosmetických pultech v Londýně, Paříži a Madridu.

Skutečnost, že se Pro-Vitamin B5 mohl vyrábět pouze ve velmi omezeném množství, ho učinila velmi exkluzivním a žádoucím. Poptávka po této zázračné léčbě vlasů inspirovala i Pantene.

A světová autorita v oblasti účinnosti vitamínů - Švýcarský institut pro vitamíny - certifikovala Pantene's Pro-Vitamin B5. Zpočátku byla péče Pantene k dispozici pouze v Evropě, ale jakmile se dostala do Číny a USA stala se nejoblíbenější značkou péče o vlasy. PANTENE'S PRO-V FORMULA Pantene má jedinečný vzorec Pro-V, který vaše vlasy zpevňuje tím, že je posiluje.

A od svého vzniku se PRO-V receptura neustále vyvíjí s pomocí celosvětové sítě odborníků na vlasy Pantene. To, co začalo před 70 lety zcela náhodou, je nyní lepší než kdy dříve, aby vaše vlasy byly co nejsilnější.

Objevte naše kolekce

Související články

Objevte Značky P&G