STÉRIMAR™ Baby Nosní hygiena, 50/100 ml / STÉRIMAR™ Baby Hygiena nosa, 50/100 ml

Filtrovaná 100% přírodní mořská voda bez konzervačních látek využívá blahodárné účinky minerálních solí a stopových prvků. / Mikrosprej morskej vody pre každodennú hygienu nosa deti od narodenia do 3 rokov. Fyziologický roztok obsahuje rovnakú koncetráciu solí ako tekutiny v bunkách ľudského tela. Špeciálny na detský noštek tvarovaný aplikátor sa vďaka bezpečnostnej zarážke dostane len do bezpečnej hĺbky detského nošteka. Jemne a šetrne vyčistí detský noštek aj u detí, ktoré ešte nevedia fúkať z nosa (odporúča sa pred každým použitím odsávačky).

Stérimar™, sprej do nosa s obsahom morskej vody, je zdravotnícka pomôcka, CE 0459. Pozorne si prečítajte návod na použitie na obale prípravku.

STÉRIMAR™ BABY Nosní hygiena je zdravotnický prostředek vhodný pro děti od 0 do 3 let, který:

 • jemně čistí nos a odstraňuje nečistoty (jemné prachové a pylové částečky, hlen, alergeny atd.),

 • hydratuje a obnovuje přirozenou vlhkost nosní sliznice, kterou vysušuje topení, klimatizace,

 • působí jako prevence rýmy i zánětu uší (v souvislosti s nachlazením, atd.) zvýšením obranyschopnosti nosní sliznice,

 • zlepšuje dýchání, což podporuje dobrý spánek a krmení z láhve nebo kojení.

 • pre každodennú hygienu nosa bez obmedzenia doby podávania

 • ako prevencia nádchy

 • doplnok pri liečbe nádchy k vyčistenie nosa pred podaním liečiva

 • vhodný k rekonvalescencii nosa po liečbe alebo chirurgickom zákroku

 • 100% prírodný, bez konzervačných látok

Již od roku 1975 je STÉRIMAR™ průkopníkem v oblasti nosní hygieny. Využívá přirozenou sílu moře pro zdraví nosu. STÉRIMAR™ BABY Nosní hygiena je zdravotnický prostředek vhodný pro děti od 0 do 3 let, který:

 • jemně čistí nos a odstraňuje nečistoty (jemné prachové a pylové částečky, hlen, alergeny atd.),

 • hydratuje a obnovuje přirozenou vlhkost nosní sliznice, kterou vysušuje topení, klimatizace,

 • působí jako prevence rýmy i zánětu uší (v souvislosti s nachlazením, atd.) zvýšením obranyschopnosti nosní sliznice,

 • zlepšuje dýchání, což podporuje dobrý spánek a krmení z láhve nebo kojení.

Speciální tryska bezpečná pro ty nejmenší nosánky. Velmi jemný vstřik. STÉRIMAR™ BABY Nosní hygiena se může používat po operacích nosu.

Už od roku 1975 je STÉRIMAR™ priekopníkom v oblasti nosovej hygieny. Využíva prirodzenú silu mora pre zdravie nosa. STÉRIMAR™ baby Hygiena nosa je zdravotnícka pomôcka odporúčaná pre deti vo veku od 0 do 3 rokov na:

 • jemné čistenie nosa a odstránenie nečistót (jemné prachové a peľové čiastočky, hlien, alergény, atď.),

 • hydratáciu a obnovu prirodzenej vlhkosti nosovej sliznice,

 • zlepšenie dýchania, čo podoruje spánok a uľahčuje dojčenie a kŕmenie z fľaše.

STÉRIMAR™ spreje používajú fyzioterapeuti pri liečbe zápalu priedušničiek.

Při prvním použití stříkněte jednou naprázdno, aby se uvolnila tryska. Hygiena a zvlhčování nosní sliznice: Jemně vložte trysku do nosní dírky. Stříkněte krátce jednou až dvakrát do každé nosní dírky. Než nos otřete, nechte přebytečný roztok vytéct. Čištění nosní dutiny: Dítě ve věku 0 až 2 roky uložte na bok, dítě od 2 let posadte. Nakloňte hlavu dítěte na jednu stranu a trysku vložte jemně do horní nosní dírky. Stlačte trysku přibližně na 2 vteřiny. Přebytečný roztok nechte vytéct druhou dírkou a potom nos utřete. Postup zopakujte i s druhou nosní dírkou. Po každém použití očistěte trysku teplou vodou a osušte.

DÁVKOVÁNÍ: 2 až 6 vstřiků denně.

Pred prvým použitím vykonajte krátky strek do priestoru, aby ste spustili systém. Dieťa vo veku do 2 rokov uložte na bok, dieťa od 2 rokov posaďte. Nakloňte hlavu dieťaťa na jednu stranu (nikdy dozadu) a jemne vložte aplikátor do hornej nosovej dierky. Do každej nosovej dierky vstreknite raz alebo dvakrát. Odporúčaná jedného vstreku je približne 2 až 3 sekundy, prípadne dlhšie tak, aby sa roztok dostal do celej nosovej dutiny a tak ju dôkladne prečistil. Nadbytočný roztok nechajte vytiecť a potom nos vyfúkajte. Odporúčané dávkovanie 2 až 6 vstrekov do každej nosovej dierky v priebehu dňa. Ak je nosová sliznica podráždená, môže sa pri používaní objaviť pocit štípania v nose.

STÉRIMAR™ baby Nosní hygiena je mořská voda ve fyziologické koncentraci, která obsahuje stejnou koncentraci soli jako v lidských buňkách.

Výhodou filtrované 100% přírodní mořské vody STÉRIMAR™ bez konzervačních látek je obsah minerálních solí a stopových prvků přirozeně přítomných v mořské vodě: zinek, měď, mangan, železo, hořčík, selen, atd.

Mořská voda: 31,82 ml

Čištěná voda do 100 ml

Asepticky balené. Tlaková nádobka s inertním plynem (dusík). Roztok se nachází ve vnitřním zásobníku a nepřichází do kontaktu s dusíkem.

STÉRIMAR™ baby Hygiena nosa je fyziologický roztok morskej vody, ktorý obsahuje rovnakú koncentráciu solí, ako je koncentrácia solí v bunkách ľudského tela.

STÉRIMAR™, filtrovaná morská voda, 100% prírodná a bez konzervačných látok, prináša výhody uznávaných vlastností minerálnych solí a morských stopových prvkov, ako sú zinok, meď, mangán, železo, horčík, selén.

Morská voda: 31,82 ml

Čistená voda do 100 ml

Asepticky balené

Nádobka pod tlakom inertného plynu (dusík). Roztok sa nachádza vo vnútornej nádobke a neprichádza do styku s dusíkom.

MAT-CZ-OTHER-21-0014