STÉRIMAR™ Cu, Nos náchylný k infekci, 50 ml / STÉRIMAR™ Nos náchylný na nádchu

Filtrovaná přírodní mořská voda bez konzervačních látek obohacená o měď. / Mikrosprej morskej vody obohatený o meď pre detí aj dospelých, pomáha pri častej a opakovanej nádche. Fyziologický roztok obsahuje rovnakú koncetráciu solí ako tekutiny v bunkách ľudského tela. Meď pôsobí protizápalovo a oplachovanie sliznice morskou vodou obohatenou o meď pomáha chrániť pred prechladnutím a bakteriálnymi infekciami. Každodenné použitie prípravku sa odporúča v zimných mesiacoch a v období zvýšenej chorobnosti.

Stérimar™, sprej do nosa s obsahom morskej vody, je zdravotnícka pomôcka, CE 0459. Pozorne si prečítajte návod na použitie na obale prípravku.

STÉRIMAR™ Cu, Nos náchylný k infekci je zdravotnický prostředek pro miminka, děti a dospělé:

 • čistí nos a odstraňuje nečistoty a bakterie,

 • hydratuje a obnovuje přirozenou vlhkost nosní sliznice,

 • díky oplachu nosní sliznice pomáhá chránit před nachlazením a rýmou, pomáhá snížit riziko jejich komplikací.

Každodenní použití přípravku STÉRIMAR™ Cu, Nos náchylný k infekci je doporučeno v období zvýšené nemocnosti a v zimních měsících a na čištění nosu před použitím léčivých přípravků aplikovaných do nosu.

 • pomáha znižovať riziko komplikácií nádchy (zápal prinosových dutín)

 • čistí nos a odstraňuje nečistoty

 • hydratuje a obnovuje prirodzenú vlhkosť nosovej sliznice

 • prírodný, bez konzervačných látok

 • vhodný pre tehotné a dojčiace ženy

Již od roku 1975 je STÉRIMAR™ průkopníkem v oblasti nosní hygieny. Využívá přirozenou sílu moře pro zdraví nosu. STÉRIMAR™ Nos náchylný k infekci je fyziologický roztok mořské vody, který obsahuje stejnou koncentraci soli jako buňky lidského těla. STÉRIMAR™ Cu, Nos náchylný k infekci je zdravotnický prostředek pro miminka, děti a dospělé:

 • čistí nos a odstraňuje nečistoty a bakterie,

 • hydratuje a obnovuje přirozenou vlhkost nosní sliznice,

 • díky oplachu nosní sliznice pomáhá chránit před nachlazením a rýmou, pomáhá snížit riziko jejich komplikací.

Každodenní použití přípravku STÉRIMAR™ Cu, Nos náchylný k infekci je doporučeno v období zvýšené nemocnosti a v zimních měsících a na čištění nosu před použitím léčivých přípravků aplikovaných do nosu.

Už od roku 1975 je STÉRIMAR™ priekopníkom v oblasti nosovej hygieny. Využíva prirodzenú silu mora pre zdravie nosa. STÉRIMAR™ Nos náchylný na nádchu je zdravotnícka pomôcka pre dojčatá, deti a dospelých odporúčaný na:

 • čistenie nosa a odstraňovanie nečistôt, najmä vírusov a baktérií,

 • hydratáciu a obnovu prirodzenej vlhkosti nosovej sliznice,

 • prevenciu nádchy a jej komplikácií a na zníženie rizika bakteriálnej infekcie.

Denné používanie prípravku STÉRIMAR™ Nos nádhylný na nádchu sa odporúča v obdobiach so zvýšenou chorobnosťou a v zimných mesiacoch a na čistenie nosovej sliznice pred podávaním iných liekov do nosa.

Při prvním použití stříkněte jednou naprázdno, aby se uvolnila tryska. Čištění a zvlhčování nosní sliznice: Hlavu držte vzpřímeně a trysku vsuňte do nosní dírky. Vstříkněte jednou nebo dvakrát do každé nosní dírky. Přebytečný roztok nechte vytéct a pak se vysmrkejte. Čištění nosní dutiny: Nakloňte hlavu na stranu a trysku vsuňte do horní nosní dírky. Vstříkněte jednou déle (stiskněte trysku na 2-3 sekundy). Přebytečný roztok nechte vytéct druhou nosní dírkou a poté se vysmrkejte. Postup zopakujte i s druhou nosní dírkou. Po každém použití očistěte trysku teplou vodou a osušte.

DÁVKOVÁNÍ: 2 až 6 vstřiků denně.

Pred prvým použitím vykonajte krátky strek do priestoru, aby ste spustili systém. Hlavu držte vzpriamene a vložte trysku do nosovej dierky. Do každej nosovej dierky vstreknite raz alebo dvakrát. Odporúčaná jedného vstreku je približne 2 až 3 sekundy, prípadne dlhšie tak, aby sa roztok dostal do celej nosovej dutiny a tak ju dôkladne prečistil. Nadbytočný roztok nechajte vytiecť a potom si nos vyfúkajte. Odporúčané dávkovanie 2 až 6 vstrekov do každej nosovej dierky v priebehu dňa.

Filtrovaná přírodní mořská voda STÉRIMAR™ bez konzervačních látek využívá blahodárné účinky minerálních solí a stopových prvků a je obohacena o měď.

Čistý objem 50 ml.

Přibližně 150 vstřiků.

Mořská voda 31,82 ml, pentahydrát síranu měďnatého, monohydrát síranu manganatého, čištěná voda do 100 ml.

Asepticky balené. Tlaková nádobka s inertním plynem (dusík). Roztok se nachází ve vnitřním zásobníku a nepřichází do kontaktu s dusíkem.

STÉRIMAR™ Nos náchylný na nádchu je fyziologický roztok morskej vody, ktorý obsahuje rovnakú koncentráciu solí, ako je koncentrácia solí v bunkách ľudského tela. STÉRIMAR™, filtrovaná morská voda, prírodná a bez konzervačných látok, prináša výhody uznávamých vlastností minerálnych solí a morských stopových prvkov a naviac je obohatená o meď. Morská voda: 31,82 ml, pentahydrát meďnatej soli, čištená voda do 100 ml.

Asepticky balené.

Nádobka pod tlakom inertného plynu (dusík). Roztok sa nachádza vo vnútornej nádobke a neprichádza do styku s dusíkom.

MAT-CZ-OTHER-21-0015