STÉRIMAR™ Nosní hygiena, 50/100 ml / STÉRIMAR™ Hygiena nosa, 50/100 ml

Filtrovaná 100% přírodní mořská voda bez konzervačních látek využívá blahodárné účinky minerálních solí a stopových prvků.

Mikrosprej morskej vody pre každodennú hygienu nosa detí i dospelých. Fyziologický roztok obsahuje rovnakú koncetráciu solí ako tekutiny v bunkách ľudského tela.

Stérimar™, sprej do nosa s obsahom morskej vody, je zdravotnícka pomôcka, CE 0459. Pozorne si prečítajte návod na použitie na obale prípravku.

STÉRIMAR™ Nosní hygiena je zdravotnický prostředek pro děti a dospělé:

 • čistí nos a odstraňuje nečistoty,

 • hydratuje a obnovuje přirozenou vlhkost nosní sliznice,

 • díky odstraňování nečistot podporuje obranyschopnost nosní sliznice, a tím chrání před nachlazením

 • čistí nos a odstraňuje nečistoty

 • hydratuje a obnovuje prirodzenú vlhkosť nosovej sliznice

 • ako prevencia nádchy, posilňuje obranyschopnosť sliznice nosa

 • doplnok pri liečbe nádchy k vyčisteniu nosa pred podaním liečiva

 • vhodný k rekonvalescencii nosa po liečbe alebo chirurgickom zákroku

 • 100% prírodný, bez konzervačných látok

 • vhodný pre tehotné a dojčiace ženy

Již od roku 1975 je STÉRIMAR™ průkopníkem v oblasti nosní hygieny. Využívá přirozenou sílu moře pro zdraví nosu. STÉRIMAR™ Nosní hygiena je zdravotnický prostředek pro děti a dospělé: 100% přírodní fyziologický roztok mořské vody, který obsahuje stejnou koncentraci solí jako buňky lidského těla.

 • čistí nos a odstraňuje nečistoty,

 • hydratuje a obnovuje přirozenou vlhkost nosní sliznice,

 • díky odstraňování nečistot podporuje obranyschopnsot nosní sliznice, a tím chrání před nachlazením,

STÉRIMAR™ Nosní hygiena se může používat po operacích nosu.

Už od roku 1975 je STÉRIMAR™ priekopníkom v oblasti nosovej hygieny. Využíva prirodzenú silu mora pre zdravie nosa. STÉRIMAR™ Hygiena nosa je zdravotnícka pomôcka pre deti a dospelých odporúčaná na:

 • čistenie nosa a odstraňovanie nečistôt,

 • hydratáciu a obnovu prirodzenej vlhkosti nosovej sliznice,

 • podporu obranyschopnosti nosovej sliznice a prevenciu nádchy,

STÉRIMAR™ Hygiena nosa sa môže používať po operáciách nosa.

Při prvním použití stříkněte jednou naprázdno, aby se uvolnila tryska. Čištění a zvlhčování nosní sliznice: Hlavu držte vzpřímeně a trysku vsuňte do nosní dírky. Vstříkněte jednou nebo dvakrát do každé nosní dírky. Přebytečný roztok nechte vytéct a pak se vysmrkejte. Čištění nosní dutiny: Nakloňte hlavu na stranu a trysku vsuňte do horní nosní dírky. Vstříkněte jednou déle (stiskněte trysku na 2-3 sekundy). Přebytečný roztok nechte vytéct druhou nosní dírkou a poté se vysmrkejte. Postup zopakujte i s druhou nosní dírkou. Po každém použití očistěte trysku teplou vodou a osušte.

DÁVKOVÁNÍ: 2 až 6 vstřiků denně.

Pred prvým použitím vykonajte krátky strek do priestoru, aby ste spustili systém. Hygiena a zvlhčovanie nosovej sliznice: Hlavu držte vzpriamene a vložte trysku kdo nosovej dierky. Do každej nosovej dierky vstreknite raz alebo dvakrát. Nadbytočný roztok nechajte vytiecť a potom si nos vyfúkajte. Hlbšie čistenie nosovej dutiny: Nakloňte hlavu na jednu stranu a vložte trysku do hornej nosovej dierky. Vstreknite raz dlhšie (2 až 3 sekundy). Nadbytočný roztok nechajte vytiecť druhou nosovou dierkou a potom si nos vyfúkajte. Postup zopakujte aj v druhej nosovej dierke. Po každom použití očistite trysku teplou vodou a osušte.

STÉRIMAR™ Nosní hygiena je fyziologický roztok mořské vody, který obsahuje stejnou koncentraci mořské vody jako buňky lidského těla. Filtrovaná 100% přírodní mořská voda STÉRIMAR™ bez konzervačních látek využívá blahodárné účinky minerálních solí a stopových prvků jako jsou zinek, měď, mangan, železo, hořčík nebo selen. Mořská voda: 31,82 ml

Čištěná voda do 100 ml Asepticky balené. Tlaková nádobka s inertním plynem (dusík). Roztok se nachází ve vnitřním zásobníku a nepřichází do kontaktu s dusíkem.

STÉRIMAR™ Hygiena nosa je fyziologický roztok morskej vody, ktorý obsahuje rovnakú koncentráciu solí, ako je koncentrácia solí v bunkách ľudského tela. STÉRIMAR™, filtrovaná morská voda, 100% prírodná a bez konzervačných látok, prináša výhody uznávaných vlastností minerálnych solí a morských stopových prvkov, ako sú zinok, meď, mangán, železo, horčík, selén.

Morská voda: 31,82 ml

Čistená voda do 100 ml

Asepticky balené

Nádobka pod tlakom inertného plynu (dusík). Roztok sa nachádza vo vnútornej nádobke a neprichádza do styku s dusíkom.

MAT-CZ-OTHER-21-0012