Zachraň svoje vlasy s Aussie a dm drogeriemi!_Zapoj se teď do soutěže o 50 poukázek v hodnotě 500 Kč _na nákup croptopů a legín značky Breeze!

Zachraň svoje vlasy s Aussie a dm drogeriemi! Zapoj se teď do soutěže o 50 poukázek v hodnotě 500 Kč na nákup croptopů a legín značky Breeze!

Soutez Aussie

Soutěž trvá od 10. 4. 2022 do 30. 6. 2022 ve všech prodejnách dm ČR a na online shopu dm.cz.

Značku Breeze založila influencerka, učitelka a podnikatelka Klára Hulmáková, která věří, že oblečení je víc než jen kus látky a že správně vybraný kousek pomůže každé ženě cítit se lépe a sebevědomě při čemkoliv, co dělá.

Dopřej s Aussie a dm drogerií restart nejen svým vlasům, ale i tělu. Nyní můžeš vyhrát úžasně pohodlné bezešvé kousky značky Breeze, vhodné na jakýkoliv sport, ale i domácí lenošení.

Řada Aussie SOS Save My Lengths! s unikátním složením z australských superpotravin regeneruje a hloubkově vyživí dlouhé vlasy od kořínků!

Soutez Aussie IMG 2

Proč registrace? Přece abychom věděli, kam ti poslat výhru!

Akce platí při nákupu jakýchkoliv Aussie produktů v prodejnách DM ČR a na online shopu dm.cz.

Poznej produkty obnovující řady SOS SAVE MY LENGTHS!

SOS SAVE MY LENGTHS! ŠAMPON
SOS SAVE MY LENGTHS! ŠAMPON

Šampon obohacený o směs australských superpotravin vlasy hydratuje a vyživuje od kořínků po konečky. Zůstanou tak přirozeně lesklé a poddajné. 100% účinný, 100% recyklovatelný.

SOS SAVE MY LENGTHS! KONDICIONÉR Obnovující
SOS SAVE MY LENGTHS! KONDICIONÉR Obnovující

kondicionér obohacený o australské superpotraviny. Pomáhá rozčesat i husté a kudrnaté vlasy. Budou tak krásně lesklé, naberou na síle a hebkosti

SOS SAVE MY LENGTHS! 3 MINUTE MIRACLE DEEP CONDITIONER
SOS SAVE MY LENGTHS! 3 MINUTE MIRACLE DEEP CONDITIONER

Záchrana pro suché a jemné dlouhé vlasy již během 3 minut! Bohaté složení přípravku na přírodní bázi obohacené o australské superpotraviny hloubkově vyživí kadeře a dodá jim lesk i hebkost.

SOS SAVE MY LENGTHS! OLEJ NA VLASY 3 v 1
SOS SAVE MY LENGTHS! OLEJ NA VLASY 3 v 1

Australský olej z makadamových ořechů s avokádem zaceluje roztřepené konečky, pomáhá vlasy snáz rozčesat a nezatěžuje je. Neposlušným a nepoddajným vlasům dodá dlouhotrvající lesk a hydrataci.

SOS SAVE MY LENGTHS! SUPERCHARGED REPAIR MASKA NA VLASY
SOS SAVE MY LENGTHS! SUPERCHARGED REPAIR MASKA NA VLASY

Hydratační maska Supercharged Repair obsahuje výtažky z udržitelně pěstovaných australských rostlin, divoké broskve a manukových listů, díky kterým intenzivně vyživuje a regeneruje i extrémně poškozené vlasy.

SOS SAVE MY LENGTHS! SUPERCHARGED MOISTURE MASKA NA VLASY
SOS SAVE MY LENGTHS! SUPERCHARGED MOISTURE MASKA NA VLASY

Maska na vlasy Supercharged Moisture vdechne nový život i mastným a suchým vlasům. Obnovuje a hloubkově regeneruje po dobu až 72 hodin. Obsahuje australské superpotraviny s výtažky z udržitelně pěstovaných makadamových ořechů a avokáda.

Aussie LogoDM Logo

Objevte Značky P&G