Co je pure:renew?

3 minuty čtení

Obsah

Všechno je v pořádku. pure:renew je z 90 % čerpán přírody

Skvělé. 90 % přírodních látek. Co to ale znamená?

Přemýšleli jste někdy o tom, co v případě šamponu a kondicionéru znamená označení „čerpáno z přírody“? Stručně řečeno, každý bio šampon a kondicionér z naší kolekci Herbal Essences pure:renew je vytvořen tak, aby byl bezpečný a účinný. Každá přísada je přísně testována, aby byla dobrá a pro všechny, kdo produkty používají. Přírodně získáno z 90 % znamená, že složky pocházejí z rostlin, z minerálů a z vody, a že všechno podléhá přísnému zpracování a tvoří to alespoň 90 % každého vzorce pure:renew.

Co je pure:renew?

Více než 45 let od uvedení první přírodní bio péče o vlasy na trh představuje Herbal Essences novou řadu produktů, která si bere to nejlepší z přírody. Kromě nezapomenutelných esencí, pro které je značka známá, obsahuje řada Herbal Essences revoluční technologii zvanou bio:restore – směs přírodních ingrediencí, které pomáhají oživit matné a splihlé vlasy při každém mytí. Po 21 dnech dalšího používání se vlasy úplně promění. Stavebním jádrem je v pure:renew antioxidant histidin. Podobně jako fungují super potraviny v těle, pure:renew čistí a chrání vlasy zevnitř ven a zachycuje, neutralizuje a odstraňuje nahromaděné volné radikály, které způsobují neplechu ve vlasech. Ať už jde o vliv nečistot, barvení, slunce nebo dokonce vody.

Za přírodní složku považujeme:

Složku, která se vyskytuje v přírodě a prošla omezený chemickým nebo jiným zpracováním, které ji modifikuje od jejího přirozeného stavu.

Složení Herbal Essences

Proč se přírodní ingredience zpracovávají? Neměly by být zachovány ve svém přirozeném stavu pro dosažení nejlepších výsledků?

Jde nám hlavně o přírodu a o to, oprostit se od špatných věcí. Naše výrobky musí být účinné a dodat vašim vlasům šmrnc, jemnost a trochu lásky. Příroda je plná úžasných ingrediencí s účinky, které neustále stále objevujeme a objevujeme, ale některé složky v surovém stavu nejsou vždy tak stabilní, efektivní nebo bezpečné, jak si myslíme. Někdy je tedy musíme lehce zpracovat, abychom zajistili, že složení Herbal Essences dodá přesně to, co slibujeme.

A co zbývajících 10 %? Proč složení není 100% přírodní?

Zbývající procento složení, které není čerpáno z přírody, sestává ze složek, které jsou nezbytné pro zajištění účinnosti a stability formule, jakož i jeho textury a vůně. Od chvíle, kdy je šampon vyroben až do okamžiku, kdy jej použijete ve sprše, musíme zajistit, že zůstane účinný jako v den, kdy jsme ho poslali do prodeje. Navíc. Protože mnoho lidí trpí alergiemi, samotná esence není přírodní, protože přírodní esence mohou obsahovat vysoký obsah alergenů a dráždivých látek. A v poslední řadě je tu udržitelnost. Některé přírodní složky by vyžadovaly velkou úpravu, abychom vytvořili vůni. To by mohlo poškodit rostlinu v jejím přirozeném stavu a mělo by to i negativní dopad na udržitelné zdroje. Co se stane, když se spojí Matka příroda s vědou? Získáte pure:renew - silnou směs antioxidantů, aloe a mořské řasy, která pomáhá oživit neživé vlasy zevnitř navenek. Objevte řadu, která je pro vás nejlepší a vrátí vaše vlasy do života!